
12:10, 15 квітня 2020 р.
Оперативна інформація по захворюваності на COVID-19 по Новомосковську і області станом ранок 15 квітня

Станом на ранок 15 квітня в місті Новомосковську 4 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1 пацієнт одужав.
Про це повідомили в Новомосковському центрі первинної медико-санітарної допомоги.
10 жителів нашого міста, які контактували з інфікованими на COVID-19, знаходяться під наглядом сімейних лікарів.
50 осіб, які нещодавно повернулись із-за кордону знаходяться на самоізоляції та постійно інформують лікарів про свій стан здоров’я.
14 квітня до сімейних лікарів звернулось 15 осіб з температурою та скаргами на респіраторні захворювання.
Станом на пізній вечір 14 квітня у ДніпрОДА оприлюднили інформацію, що коронавірус виявили ще у трьох мешканців Дніпропетровщини.
«На Дніпропетровщини виявили три нові випадки коронавірусу. Загалом в регіоні лабораторно підтвердили COVID-19 у 74 людей. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
«Коронавірусну інфекцію виявили у одного мешканця Підгородного 1962 року народження. Ще двоє чоловіків, у яких підтвердили діагноз, з Кам’янського, 1962 та 1972 років народження, – розповів Олександр Бондаренко. – Ще 88 тестів сьогодні показали негативний результат».
Загалом на Дніпропетровщині – 74 лабораторно підтверджені випадки коронавірусу».
Читайте також: Сьогодні зранку померла обгоріла на пожежі 6-річна дівчинка з Новомосковського району
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
05:33
18 квітня
live comments feed...