• Головна
  • У Новомосковському районі на боротьбу з коронавірусом виділили більш ніж 7 мільйонів гривень
15:43, 9 квітня 2020 р.

У Новомосковському районі на боротьбу з коронавірусом виділили більш ніж 7 мільйонів гривень

У Новомосковському районі на боротьбу з коронавірусом виділили більш ніж 7 мільйонів гривень

У Новомосковському районі на боротьбу з коронавірусом виділили більш ніж 7 мільйонів гривень.

У разі необхідності захворілим допомогу надаватимуть також в ЦРЛ.

Про це повідомили в Новомосковській райдержадміністрації.

За інформацією, оперативно проведений перерозподіл наявних коштів у міжсесійний період у березні поточного року на загальну суму понад 1,3 млн грн., дозволив закупити таке дефіцитне на сьогодні медичне обладнання, як два апарати штучної вентиляції легень, два монітори пацієнта, 24 пульсаксиметри, шприцьові інфузійні насоси тощо.

Знайдено також постачальників та розпочато процедуру закупівлі пересувного рентген-діагностичного комплексу та кисневих концентраторів. Також закуплено та створено необхідний резерв у засобах індивідуального захисту та медикаментах.

Додатково також на сесії районної ради 1 квітня 2020 року на придбання медичного обладнання, засобів індивідуального захисту одноразового та багаторазового використання, експрес-тестів, медикаментів, тощо для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новомосковської районної ради» виділили 2, 75 млн грн., для КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» - 3 млн грн.

Завдяки додатковим закупівлям та проведеним ремонтам медичної апаратури загальна кількість апаратів ШВЛ, які будуть готові до надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в лікарні становить 10 одиниць. В закладі опрацьований поетапний план перепрофілювання, у випадку необхідності, відділень для лікування хворих на небезпечну інфекцію.

Вже на сьогодні кількість ліжок у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії збільшено з 6 до 9, ведеться укомплектування їх необхідним медичним обладнанням.

Наразі, з урахуванням наявної багатокорпусної системи будівель, КНП «Новомосковська центральна міська лікаря» Новомосковської міської ради» є обласним базовим центром для надання ургентної медичної допомоги всім хворим з неінфекційною патологією.

Проте, у випадку, якщо інфекція все-таки буди ширитися регіоном, Новомосковською райдержадміністрацією та Новомосковською радою вжито максимальних заходів у підготовці медичних закладів до надання необхідної допомоги і іншим хворим.

На сьогодні медичні працівники КП «Новомосковська ЦРЛІЛ» продовжують активну підготовку для забезпечення належного рівня медичної допомоги в умовах можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Читайте також: Оперативна статистика по коронавірусному захворюванню в Новомосковську на ранок цього дня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...