• Головна
  • Влада Новомосковська вжила комплексних заходів задля недопущення спалаху інфекції: ЗВІТ
17:15, 3 квітня 2020 р.

Влада Новомосковська вжила комплексних заходів задля недопущення спалаху інфекції: ЗВІТ

Влада Новомосковська вжила комплексних заходів задля недопущення спалаху інфекції: ЗВІТ

3-го квітня у Новомосковській міській раді звітували про заходи, прийняті міською владою, щоб не допустити спалаху інфекції в місті.

Інформацію оприлюднили на сайті Новомосковської міської ради та на офіційній сторінці установи у фейсбук.

Станом на 03 квітня 2020 року в Новомосковську зафіксовано 3 випадки захворювання на коронавірус. Задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби міською владою прийнято ряд додаткових заходів для протистояння епідемії.

На території Центральної міської лікарні встановлено спеціальний намет на випадок масового надходження хворих на коронавірус. В облаштованому пункті лікарі міста зможуть провести первинний огляд людей та прийняти рішення щодо подальшої госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 до спеціалізованих закладів охорони здоров’я.

Для закупівлі необхідного медичного обладнання, ліків, індивідуальних засобів захисту на черговій сесії міської ради з бюджету виділено 3,2 млн. грн.

На сьогодні для комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» придбано матеріальних цінностей на суму 441 875,97 грн., у тому числі:

- засоби індивідуального захисту (респіратори, маски, рукавички нітрилові, окуляри, бахіли) – 96 720,00 грн.;- дезінфікуючі засоби– 179 975,00 грн.;- медикаменти – 165 180,97 грн.

Міським Головою проведені переговори з керівниками підприємств та організацій щодо надання допомоги для протидії пандемії.

Отримана допомога від Благодійного фонду «Відродження регіону» на суму 112 515,30 грн., у т. ч.:- відсмоктувач медичний «Біомед» - 2 шт. на суму 10 646,50 грн.;- оприскувач ранцевий 12 л. – 30 шт. на суму 9 516,0 грн.;- дезінфікуючий засіб 100 мл. – 300 шт. на суму 22 500,0 грн.;- засоби індивідуального захисту – 18 030 шт. на суму 69 852,80 грн.

Від АТ «Оператор газорозподільної системи «Дніпропетровськгаз» на суму 61 037,40 грн.:- дезінфікуючи засоби – 180 л. на суму 31 500,0 грн.;- засоби індивідуального захисту – 510 шт. на суму 35 537,40 грн.

На первинну медицину («Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги») на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) придбано товарів на загальну суму 403 097,64 грн., у т. ч.:- засоби індивідуального захисту (респіратори, маски, рукавички нітрилові, окуляри, бахіли) – 245 988,16 грн.;- термометри безконтактні – 23 520,00 грн.;- дезінфекційні засоби – 108 739,80 грн.;- костюми одягу протиепідемічні – 24 849,68 грн.

Оскільки медичні працівники стоять першими на захисті населення міста від розповсюдження епідемії та є зараз найбільш вразливою категорією людей, міським Головою прийнято рішення у II кварталі 2020 року медичним працівникам (лікарям, середньому та молодшому персоналу), які безпосередньо контактують з хворими, збільшити заробітну плату у 1,5 - 2 рази.

У зв’язку зі зростанням кількості хворих на коронавірус по всій України для населення міста запроваджені більш жорстокі заходи безпеки на період карантину.

Заборонено:- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;- переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Парки, зони відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, ліс, прибережні зони будуть закриті для відвідування!Залишайтеся вдома! Не піддавайте загрозі себе та інших!

Рятувальниками 31-ї ДПРЧ ДСНС та Новомосковським комбінатом комунальних підприємств проводиться обробка центральних вулиць міста спеціальним дезінфікуючим розчином для протидії розповсюдженню хвороби. Також працівниками комунальних підприємств «Новомосковський комсервіс» та «Профдезінфекція» проводиться посилена дезінфекція під’їздів житлових будинків (вул. Калнишевського 1, 2, 5, 11, 22, 24, Сучкова 5, 7, 9, 15, 17, 124, 126, Гетьманська 31, 32, Кущівська, 6, 8 і т.д.), площі Героїв та дитячих майданчиків.

Створені підрозділи патрульної поліції для забезпечення жорсткого контролю за дотриманням громадянами міста вищевказаних обмежень.

Не залишена напризволяще й найуразливіша категорія населення. З початку карантину працівниками соціальних служб доставляються продуктові набори, ліки, засоби гігієни особам з інвалідністю та одиноким літнім людям для убезпечення їх від інфікування. Також надається допомога у сплаті платежів за житлово-комунальні послуги. Медичною сестрою територіального центру в телефонному режимі надаються консультації щодо здійснення профілактичних заходів (як правильно мити руки, вимірювати температуру, артеріальний тиск, користуватися антисептичними засобами та роз’яснюється необхідність перебування вдома).

Дякую усім, хто долучається до боротьби із світовою загрозою. Разом ми обов’язково переможемо!

Читайте також: Керівник Новомосковської лабораторії: про ситуацію у регіоні щодо коронавірусу та про роботу закладу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...