• Главная
  • На випадок масового надходження хворих на коронавірус у Новомосковську встановили спецнамет
11:08, 31 марта 2020 г.

На випадок масового надходження хворих на коронавірус у Новомосковську встановили спецнамет

На випадок масового надходження хворих на коронавірус у Новомосковську встановили спецнамет

У Новомосковську на території Центральної міської лікарні встановили спеціальний намет на випадок масового надходження хворих на коронавірус.

Працюватиме тимчасовий пункт сортування хворих на зазначену інфекцію на виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби CОVID-19, Віктора Ляшка "Про облаштування тимчасових пунктів прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу".

На випадок масового надходження хворих на коронавірус у Новомосковську встановили спецнамет, фото-1

Такі намети встановили на території усіх визначених 240 лікарень «першої хвилі». Серед них і ЦМЛ міста Новомосковська.

В облаштованому пункті лікарі міста зможуть провести первинний огляд людей та прийняти рішення щодо подальшої госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 до спеціалізованих закладів охорони здоров’я.

"Ми не повинні запускати усіх до стаціонарного відділення... Саме в цих наметах будуть проводити сортування, і в стаціонари, які надалі стануть ізолятором, будуть запускатися тільки особи з коронавірусною хворобою. Це дозволить запобігти внутрішньолікарняному інфікуванню і відсортовувати легких і важких хворих", - зазначив Віктор Ляшко.

Керівник МОЗу також проінформував, що, як варіант, хворі на коронавірус з легким перебігом хвороби будуть лікуватися за місцем проживання в умовах суворої самоізоляції. Рекомендації щодо лікування такі хворі будуть отримувати від сімейних лікарів в телефонному режимі.

Читайте також:У Новомосковську цієї ночі оброблять вулиці дезінфікуючим розчином

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...