• Главная
  • Останнього дня березня у Новомосковську закінчиться опалювальний сезон: про що ще розповів керівник тепломережі міста
13:40, 27 марта 2020 г.

Останнього дня березня у Новомосковську закінчиться опалювальний сезон: про що ще розповів керівник тепломережі міста

Останнього дня березня у Новомосковську закінчиться опалювальний сезон: про що ще розповів керівник тепломережі міста

З закінченням останнього дня березня у Новомосковську закінчиться опалювальний сезон. 31-го числа батареї ще будуть теплими.

Про це нашому кореспонденту повідомив директор комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко.

«Ми закінчуємо опалювальний сезон… Потрібно сказати, що, не дивлячись на проблеми з проплатами, мешканці міста отримували послугу якісно і в необхідній мірі. Знову ж, хочу особливо наголосити на важливості своєчасної сплати. Зараз, в умовах карантину, картина в цьому сенсі погіршилася. Навіть багато бюджетників, зазвичай дисциплінованих платників, не внесли кошти за послугу. Знайти способи як це зробити при бажанні завжди можна. Ті ж бюджетники давно й успішно користуються ПРИВАТ 24…. Та й до нас приходять. Справа у тому, що платежі підприємства постачальникам ніхто не відтерміновував. Ми повинні своєчасно і великі суми перераховувати «Дніпропетровськгазу», передплачувати постачання електроенергії та багато іншого», - зазначив також керівник підприємства.

Валерій Федорченко розповів і про комплекс необхідних заходів та питань, які «Новомосковськтеплоенерго» потрібно буде вирішити в міжопалювальний період:

«Відразу ж і починаємо готуватися до наступного сезону. Хочу запевнити новомосковців, що, не зважаючи на будь які проблеми і ситуації, ми будемо працювати за планом… В міжопалювальний період ми повинні виконати цілий комплекс заходів, передбачених відповідним Наказом Уряду. Це і повірка усіх без виключення приладів системи тепломережі міста, проведення гідравлічних випробовувань, перевірка і, при необхідності, заміна або ремонт трубопровідної арматури, ремонт котлів та інше. Тобто роботи багато».

Фото з інтернету.

Читайте також: У Новомосковську працівники КП «НККП» повністю відновили після ДТП опору ЛЕП та світлофор

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...