• Главная
  • У Новомосковську оговорили додатковий перелік об’єктів, яким дозволяється працювати під час карантину
12:55, 25 марта 2020 г.

У Новомосковську оговорили додатковий перелік об’єктів, яким дозволяється працювати під час карантину

У Новомосковську оговорили додатковий перелік об’єктів, яким дозволяється працювати під час карантину

У Новомосковській міській раді, під час засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, обговорили додатковий перелік об’єктів, яким дозволяється працювати під час карантину.

Про це повідомили в прес-службі Новомосковської міської ради.

Пройшло позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка 24 березня. Головним питання його було: запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Новомосковськ.

У Новомосковську оговорили додатковий перелік об’єктів, яким дозволяється працювати під час карантину , фото-1

Серед оговорених об’єктів: станції технічного обслуговування, майстерні по ремонту засобів мобільного зв’язку, майстерні по наданню послуг населенню з ремонту взуття та годинників, продуктовий центральний ринок у межах території ринку, продуктовий ринок райспоживспілки, ринок овочевий на площі Перемоги, ринок по вулиці Гетьманській, 43.

Наголосили також: "Тобто, дозволяється торгівля продуктами харчування із забезпеченням роботи відповідно до протиепідемічних вимог (наявність засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, забезпечення встановленої нормативної відстані між особами, обробка транспорту, який доставляє продукти харчування)".

У Новомосковську оговорили додатковий перелік об’єктів, яким дозволяється працювати під час карантину , фото-2

Члени комісії обговорили і алгоритм дій при підозрі на гостре респіраторне захворювання, спричинене коронавірусом, стан готовності закладів охорони здоров’я у разі звернення хворих з підозрою на коронавірус, виділення коштів з місцевого бюджету для придбання у достатній кількості засобів індивідуального захисту для працівників закладів охорони здоров’я, створення необхідного резерву дезінфікуючих засобів та медичних препаратів, а також необхідність проведення керівниками підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19.

Читайте також: У Новомосковську скликають чергову сесію міської ради

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...