• Главная
  • У Новомосковську поліція перевіряє дотримання карантинних заходів: минулої доби зафіксували 8 порушень
14:32, 21 марта 2020 г.

У Новомосковську поліція перевіряє дотримання карантинних заходів: минулої доби зафіксували 8 порушень

У Новомосковську поліція перевіряє дотримання карантинних заходів: минулої доби зафіксували 8 порушень

У Новомосковську поліція перевіряє дотримання карантинних заходів щодо запобігання розповсюдженню COVID-19.

Новомосковський відділ поліції та його підрозділи продовжують нести службу в посиленому режимі. Поліцейськими забезпечено проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи, щодо важливості тимчасових обмежень через загрозу поширення короновірусної інфекції.

Про це повідомили в прес-службі Новомосковського відділу поліції.

Щодо осіб, які не припинять свою діяльність всупереч встановленим обмеженням – вживатимуться заходи з притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності.

У місцевій поліції доводять до відома всіх громадян, що:

- Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено новою статтею № 44-3 “Порушення правил щодо карантину людей” - Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями,тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Протокол скеровується до суду, який може призначити штраф у розмірі від 17000 грн до 34000 грн.

У Новомосковську поліція перевіряє дотримання карантинних заходів: минулої доби зафіксували 8 порушень, фото-1

- Кримінальний Кодекс України, статтю 325 “Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням” було змінено зі збільшенням відповідальності, а саме: Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

У Новомосковську поліція перевіряє дотримання карантинних заходів: минулої доби зафіксували 8 порушень, фото-2

За минулу добу поліцейські Новомосковського відділу поліції та відділень поліції зафіксували 8 порушень правил щодо карантину(Новомосковський ВП – 3, Петриківське та Перещепинське ВП по 1, Царичанське ВП - 2), склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.«Просимо з порозумінням поставитися до карантинних заходів, виконувати рекомендації лікарів та користуватися інформацією про епідеміологічну ситуацію в державі лише з офіційних джерел.

Новомосковський ВП - «COVID19 - карантин»

Читайте також: В критому ринку Новомосковська дозволили реалізацію товарів продовольчої групи

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...