• Главная
  • У Новомосковську багатодітна жінка отримала звання «Мати-героїня»
14:25, 19 марта 2020 г.

У Новомосковську багатодітна жінка отримала звання «Мати-героїня»

У Новомосковську багатодітна жінка отримала звання «Мати-героїня»

18 березня в приміщенні Новомосковської міської ради відбулося вручення нагрудного знаку і посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня» жінці, яка народила і виховує 7-ох дітей, Вікторії Гредінар.

Про це розповіли в прес-службі Новомосковської міської ради.

Отримала багатодітна жінка відзнаку згідно Указу Президента України від 07 грудня 2019 року №893/2019 "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" та за поданням виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Вручив Вікторії Гредінар нагороди та квіти міський Голова Новомосковська Віктор Літвіщенко.

У Новомосковську багатодітна жінка отримала звання «Мати-героїня», фото-1

Очільник міста подякував матері 7-х дітей за вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та самовіддану материнську працю. Побажав розуміння від рідних, тепла, добра, здоров’я, благополуччя, затишку в родині. Також поцікавився станом справ в багатодітній сім’ї, здоров’ям дітей та зазначив, що міська влада завжди готова надати будь-яку допомогу таким родинам.

Зазначаємо, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку 5 та більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

У Новомосковську багатодітна жінка отримала звання «Мати-героїня», фото-2

Додамо, станом на початок року на обліку в Управлінні праці та соціального захисту населення Новомосковська перебувають 515 багатодітних сімей, в яких виховується 1718 дітей, в тому числі: 405 сімей виховують 3 дітей; в 75 сім’ях виховується 4 дітей; 24 сім’ї мають 5 дітей; в 4 сім’ях – 6 дітей; в 3 сім’ях – 7 дітей; 2 сім’ї виховують 9 дітей; в 2 сім’ях виховується 10 дітей.

Почесне звання України «Мати-героїня» мають 26 багатодітних жінок, з них народили та виховали: 11 дітей – 1 жінка; 7 дітей – 3 жінки; 6 дітей – 8 жінок; 5 дітей –14 жінок.

Фото з сайту Новомосковської міської ради.

Читайте також: У Новомосковській міській раді наголошують на необхідності дотримання карантинних обмежень: що заборонено

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...