• Головна
  • У Перещепинській ОТГ зупинили роботу усі об’єкти загального користування
13:32, 17 березня 2020 р.

У Перещепинській ОТГ зупинили роботу усі об’єкти загального користування

У Перещепинській ОТГ зупинили роботу усі об’єкти загального користування

З 17 березня в Перещепинській міській об’єднаній територіальній громаді тимчасово зупинили роботу усі об’єкти загального користування.

Діятимуть обмеження по 3 квітня.

Відповідне Розпорядження підписав Голова громади Володимир Савєльєв.

Документ оприлюднили на сайті громади та в соціальних мережах.

Мета заходів: попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

В Розпорядженні, зокрема, йдеться:

1. З 17 березня по 03 квітня 2020 року з 00.00 год. тимчасово зупинити‘ роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Перещепинської міської ОТГ:

• усіх магазинів, крім продуктових, аптек та АЗС; • торговельних центрів; • будівельних, продуктових ринків; • ресторанів, закладів громадського харчування (серед іншого у мотелях), ‘ барів, клубів, кафе, дискотек, пабів; • клубних закладів, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів; • дитячих майданчиків, у тому числі спортивних; • тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів.

2. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької’ діяльності, що знаходяться на території Перещепинської міської ОТГ, про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

3. Доручити заступнику міського голови з питань діяльностіі виконавчих органів ради ПОГОРІЛІЙ Н.С., виконуючим обов’язки старост старостинських округів міської ради: НЕЗДІЙМИНОЗІ О.М., ДЕМИДЕНКО О.А., НАПХАНЬКУ В.П., ВАСЕЦЬКОМУ І.М., провід відному спеціалісту міської ради БАТУРІНІЙ В.О.: - забезпечити оперативне інформування персонально кожного керівника підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, а також підприємців, що знаходяться на території Перещепинської міської ОТГ, про дане розпорядження шляхом надання його копії; - забезпечити оперативне інформування мешканців громади про, тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Перещепинської міської ОТГ, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 шляхом розміщення даного розпорядження на дошках оголошень.

Читайте також: На автосполученні Черкаське-Гвардійське-Вільне обмежили проїзд: уточнений графік

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...