• Головна
  • У Новомосковському центрі зайнятості радилися як запобігти порушенням законодавства про працю
13:41, 13 березня 2020 р.

У Новомосковському центрі зайнятості радилися як запобігти порушенням законодавства про працю

У Новомосковському центрі зайнятості радилися як запобігти порушенням законодавства про працю

Директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич провів робочу нараду з питань детінізації зайнятості у сфері будівництва.

Про це розповіли в центрі.

В нараді взяли участь інспектори Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – Алла Уріщенко та Ганна Попко, а також спеціаліст з питань праці Виконавчого комітету Новомосковської міської ради Олена Безрукава.

Сергій Кадевич під час наради запропонував, зокрема, провести спільні з роботодавцями міста та району обговорення щодо цього: конкретно ознайомити їх з трудовим законодавством та повідомити про відповідальність в разі виявлення не оформлених належним чином працівників на їх підприємствах.

Під час зустрічі визначили також шляхи подальшої співпраці з учасниками наради.

Представники Управління Держпраці поділилися власним досвідом щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з роботодавцями стосовно неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

На нараді було прийнято рішення щодо проведення 13 березня у приміщенні Новомосковського міськрайонного центру зайнятості інформаційного семінару з питань легалізації трудових відносин для суб’єктів господарювання сфери будівництва за участю представників Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та Виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Для отримання більш детальної інформації щодо участі в інформаційному семінарі просимо звертатись до Новомосковського міськрайонного центру зайнятості за телефоном (05693)75074 або за адресою: м. Новомосковськ, площа Перемоги, 8.

Читайте також: З 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...