![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:42, 3 березня 2020 р.
У Новомосковську надзвичайники поговорили з дітьми однієї з шкіл про основи безпеки
![У Новомосковську надзвичайники поговорили з дітьми однієї з шкіл пр... У Новомосковську надзвичайники поговорили з дітьми однієї з шкіл про основи безпеки](/dist-assets/images/cap.jpg)
2 березня інспектори Новомосковського міськрайонного відділу разом з рятувальниками 31-ої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно - роз’яснювальну роботу з учнями середньої загальноосвітньої школи № 16.
Про це розповіли в Новомосковській місцевій пожежно-рятувальній частині.
![У Новомосковську надзвичайники поговорили з дітьми однієї ..., фото-1 У Новомосковську надзвичайники поговорили з дітьми однієї з шкіл про основи безпеки, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В ході профілактичного заходу дітям нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, правила безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів і т.д.. А також акцентували увагу учнів на необхідності постійно пам`ятати елементарні правила безпеки життєдіяльності: дотримуватися правил переходу вулиць і доріг, не розпалювати вогнища і не кидати в вогонь легкозаймисті, та й, взагалі, інші невідомі рідини й речовини.
Порадили обережно користуватися електричними побутовими приладами, печами всіх видів тощо. (наголосили, що діти молодших класів можуть користуватися вищеназваним лише за присутності дорослих). Ознайомили з правилами надання першої медичної допомоги при виникненні різних ситуацій загрози життю та здоров’ю, а саме: при опіках; при ударі струмом та інше.
Також нагадали, що у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно викликати Службу порятунку по телефону «101»; при конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертатись до співробітників правоохоронних органів по телефону «102»; у випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги викликайте швидку допомогу по телефону «103»; якщо відчули запах газу – дзвоніть по телефону «104».
![У Новомосковську надзвичайники поговорили з дітьми однієї ..., фото-2 У Новомосковську надзвичайники поговорили з дітьми однієї з шкіл про основи безпеки, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Діти охоче слухали поради рятувальників щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності та вкотре переконалися що професія рятувальника – це робота для дійсно сміливих та мужніх людей.
З метою якісного засвоєння дітьми застережень, рятувальники вручили викладачам матеріали наочної агітації та оновили в навчальному закладі інформаційно-довідкові куточки щодо теми.
Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення по безпечного виходу з них.
Завершуючи захід співробітники ДСНС побажали дітям успіхів у навчанні, а ще - не потрапляти у небезпечні ситуації.
Читайте також: У Новомосковському районі через ДТП загинув чоловік: його тіло деблокували з авто спец обладнанням
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...