• Главная
  • Які прилади споживають найбільше електроенергії: про це розповіли у YASNO
15:34, 25 февраля 2020 г.

Які прилади споживають найбільше електроенергії: про це розповіли у YASNO

Які прилади споживають найбільше електроенергії: про це розповіли у YASNO

Ви знали, що третина електроенергії в оселі використовується на освітлення, а один із найбільш «прожерливих» приладів – це електрочайник?

YASNO в Дніпропетровській області розповідає, скільки електроенергії споживають побутові пристрої і які звички допоможуть зменшити суму в платіжці за світло.

В середньому на освітлення використовується 65 кВт·год щомісяця.

Замініть неощадливі лампи розжарювання на енергоефективні LED-лампи YASNO Smart, що споживають на 80% менше електроенергії.

Потужний комп’ютер, що працює 3-4 години на день, за місяць «з’їсть» близько 45 кВт·год. Ноутбуки більш економні й зазвичай споживають майже втричі менше електроенергії за той самий час роботи.

Не залишайте техніку у «сплячому» режимі, щоб не витрачати енергію марно.

Холодильник – один із небагатьох приладів, що працює цілодобово. За місяць цей прилад споживає 30 кВт·год.

Відстань від холодильника до стіни має бути щонайменше 5 см – інакше перевитрата енергії сягне 30%.

До енергоємних приладів належить і пральна машинка – якщо вона працює 3 години на тиждень, за місяць «набіжить» 18 кВт·год.

Користуйтеся функцією «Відкладений старт» пральної машинки і періть за нічним тарифом. Нічний тариф діє для власників двозонних лічильників. З ним ви сплачуєте удвічі менше за електроенергію, спожиту з 23:00 до 7:00.

Електрочайник – невеликий прилад, але «прожерливий»! Його потужність в залежності від моделі – від 1000 до 3000 Вт. Якщо ви щодня вмикаєте чайник з середньою потужністю на 15 хвилин, за місяць пристрій споживає в середньому 11 кВт·год електроенергії.

Регулярно очищуйте чайник від накипу – це підвищить теплопровідність та зменшить витрати електроенергії.

Трохи менше електроенергії – приблизно 9 кВт·год на місяць – використовує телевізор, якщо дивитися його по 3 години на день.

Обирайте сучасну техніку не менше класу «А» – вона більш енергоефективна за старі моделі.

Праска та фен мають приблизно однакову потужність. Кожен із цих приладів, якщо використовувати годину на тиждень, за місяць споживає близько 6 кВт·год.

Вимикайте праску в перервах у прасуванні.

«На початку 1990-х одна родина користувалася в середньому трьома електроприладами. Зараз же в оселі може бути десятки пристроїв, що, звісно, впливає на рівень енергоспоживання. Ми в YASNO рекомендуємо способи зменшити суму в платіжці за світло без обмежень у комфорті. Один із таких – це енергоефективний набір Розумний Watt. Вже 270 тисяч родин Дніпропетровщини користуються двозонним лічильником і щодня заощаджують на оплаті за електроенергію до 50%», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

За підрахунками експертів YASNO, на ніч цілком реально змістити 50-70% електроспоживання. Допоможе в цьому функція «Відкладений старт», яка є у багатьох енергоємних приладів.

Довідка

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

Читайте також: Минулого року бюджетні установи Новомосковська витратили на енергоносії близько 28 мільйонів гривень

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...