• Главная
  • Вчені та влада Дніпропетровщини вважають: Червону книгу регіону потрібно оновити
09:32, 23 февраля 2020 г.

Вчені та влада Дніпропетровщини вважають: Червону книгу регіону потрібно оновити

Вчені та влада Дніпропетровщини вважають: Червону книгу регіону потрібно оновити

Вчені та влада Дніпропетровщини вважають: Червону книгу регіону потрібно оновити

За ініціативи голови обласної ради Святослава Олійника у 2020 році була створена робоча група відповідальна за контроль екологічного стану області, відновлення популяції живих організмів, збереження водойм.

Про це повідомили на сайті Дніпропетровської обласної ради.

В області загалом представлено 13 000 видів тварин та 2000 видів рослин. З них під загрозою знаходяться понад 10%. Усі рідкісні та зникаючі види були вписані в окрему Червону книгу, створення якої ініціювали рішенням на сесії Дніпропетровської обласної ради у 2011 році.

Вчені стверджують, що за останні роки клімат в області став більш теплим, а це, у свою чергу, впливає на популяцію і різноманіття видів. Навіть через незначний приріст температури на території Дніпропетровщини починають з‘являтися нові тварини і рослини з південних зон, витісняючи ті види, які вже не пристосовані до існуючих умов.

«Червона книга області була написана майже 10 років тому. За цей час через кліматичні зміни та антропогенні фактори, ситуація змінилася. Отже, ми маємо провести детальний моніторинг і оновити дані у книзі, зробити їх актуальними на сьогодні», — зазначив Антон Кумановський, заступник голови обласної ради по виконавчому апарату, начальник управління з питань використання природних ресурсів.

«Тема екології області — це величезний пласт роботи, поділений на окремі питання. За кожним закріплені куратори з боку обласної влади. Головне їх завдання — розробити та втілити у життя усі необхідні заходи для збереження природи нашого регіону», — зазначив голова облради Святослав Олійник.

Читайте також: Новомосковців закликали спільно рятувати ПК «Металург» від продажу: звернення

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...