• Главная
  • Героям Небесної Сотні у Новомосковській центральній бібліотеці присвятили меморіальну годину
14:04, 21 февраля 2020 г.

Героям Небесної Сотні у Новомосковській центральній бібліотеці присвятили меморіальну годину

 Героям Небесної Сотні у Новомосковській центральній бібліотеці присвятили меморіальну годину

20 лютого у Новомосковській центральній бібліотеці пройшла меморіальна година. Присвятили її Героям Небесної Сотні.

Вже шостий рік поспіль Україна шанує подвиг учасників Революції Гідності, які, захищаючи ідеали демократії та, відстоюючи права і свободи людини, віддали найдорожче – своє життя.

Запросили до закладу цього дня студентів міських ПТУ.

 Героям Небесної Сотні у Новомосковській центральній бібліотеці присвятили меморіальну годину, фото-1

Ведучі заходу, провідний бібліотекар читального залу Наталія Дегтяр та провідний бібліограф Ніна Недзієльська, коротко розповіли про перебіг подій та героїв, що увійшли до безсмертної Небесної Сотні.

Запрошений на захід учасник Революції Гідності та Антитерористичної операції, заступник голови громадської патріотичної організації «Прометей» та очільник громадської організації «Національний корпус Новомосковщини» Руслан Сергійчук розповів молоді, що особисто його спонукало поїхати на Майдан, чому в цьому була нагальна потреба.

 Героям Небесної Сотні у Новомосковській центральній бібліотеці присвятили меморіальну годину, фото-2

Хлопець також наголосив, що для нього існує Євромайдан і Революція Гідності: перше – це те мирне зібрання активістів, які беззбройним мітингом демонстрували свою підтримку проєвропейському напрямкові розвитку країни; а друге – це те, що почалося після жорстокого розгону мирного зібрання представниками правоохоронних органів.

На 20 лютого на Майдані було вже більше 80 загиблих мирних учасників протистояння. Людей розстрілювали беркутівці, убивали «тітушки».

 Героям Небесної Сотні у Новомосковській центральній бібліотеці присвятили меморіальну годину, фото-3

Дуже докладно хлопець занурився у власні спогади про той період: як на початку подій Євромайдану тільки збирали активістів, з якими перепонами зіткнулися при виїзді в Київ, що собою являло життя і протистояння на Майдані. Розповів хлопець і про розстріл Майдану, як це відбувалося з точки зору безпосереднього учасника подій.

«Зараз багато говорять про героїв, але треба зрозуміти трошки інше: ті люди, що йшли під кулі, вони розуміли, що може з ними статись і вони все одно йшли далі. В цьому й суть», - підкреслив Руслан, говорячи про Героїв Небесної Сотні, - «Вони йшли вперед заради країни».

Свою розповідь Руслан закінчив на позитивній та, в дечому, настановній ноті, побажавши молоді бути особистостями; розвиватися, пам’ятаючи, розуміючи, роблячи висновки і, звичайно, йти вперед до кращого життя.

Наприкінці заходу провідний бібліограф Ніна Недзієльська зробила для аудиторії огляд літератури за темою.

Читайте також: У Новомосковську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні: фото

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...