• Главная
  • У Новомосковській лабораторії повідомили про зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ в регіоні
12:18, 17 февраля 2020 г.

У Новомосковській лабораторії повідомили про зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ в регіоні

У Новомосковській лабораторії повідомили про зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ в регіоні

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу на 7-му тижні 2020 року (за період з 07 лютого по 13 лютого) серед населення міста Новомосковська відзначено зниження захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип на 14%.

Про це повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

Минулого тижня з приводу ГРВІ та грипу за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів міста Новомосковська звернулися 589 чоловік проти 683 на попередньому тижні.

Це є вище показника захворюваності минулого року на 86% ( на 319 випадків) та перевищує епідемічний поріг на 34%. У загальній структурі захворілих питома вага дітей зменшилася з 46,3% до 43%. Серед дітей віком 0-17 років захворюваність на гострі респіраторні інфекції та грип знизилася на 20%. Відзначається ріст захворюваності серед дорослого населення: збільшилося хворих серед людей вікової групи 30-64 роки на 19,8%.

Загальна кількість госпіталізованих зменшилася з 31 до 25.

Летальних випадків через ускладнення від грипу не реєстрували.

Серед мешканців Новомосковського району також відмічається зниження захворюваності населення на гострі респіраторні інфекції та грип (на 32%).Показник захворюваності по району перевищує показник захворюваності минулого року.

За звітний тиждень з приводу гострих респіраторних інфекцій за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів району звернулося 537 осіб проти 790 осіб на позаминулому тижні. У загальній структурі захворілих питома вага дітей зменшилася з 69,4% до 56,4%. Всього серед дітей зареєстрували 302 випадки проти 548 випадків на позаминулому тижні. Темп зниження захворюваності серед дітей у віці 5 – 17 років склав 45,6%.

Загальна кількість госпіталізованих за звітний тиждень по району - 84 (15,6% від захворілих), з них 31 дитина (10,3% від захворілих дітей).

Летальних випадків через ускладнення від грипу минулого тижня у районі не реєстрували.

Грип – це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті. Правильна профілактика грипу допоможе захистити себе та оточуючих від зараження та запобігти поширенню небезпечних вірусів.

Читайте також: У Новомосковську відкрили персональну художню виставку учасника бойових дій в Афганістані

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...