• Главная
  • Черкаська ОТГ без води, під загрозою й опалення: пориви на водогоні ліквідувати не вдається – труби рвуться знов і знов
15:12, 12 февраля 2020 г.

Черкаська ОТГ без води, під загрозою й опалення: пориви на водогоні ліквідувати не вдається – труби рвуться знов і знов

 Черкаська ОТГ без води, під загрозою й опалення: пориви на водогоні ліквідувати не вдається – труби рвуться знов і знов

Багатостраждальні мешканці Черкаської ОТГ знову залишилися без води. Під загрозою й опалення. Воду обіцяють подавати по годинам, а також підвозити цистернами.

«Після зупинки водопостачання з Перещепиного 6-го лютого, внаслідок погодних умов та подальшого відновлення подачі води, - почали рватися труби. Сьогодні ліквідували ОДИНАДЦЯТЬ поривів. Воду натепер вдалося докачати тільки до Голубівки. Тим не менш, слідкуйте, будь ласка. за кранами. Люди працюють і роблять все можливе, щоб воду в Черкаське та Гвардійське докачати якнайшвидше», - написав 8 лютого на сторінці Черкаської ОТГ у фейсбук Голова громади Юрій Таран.

Та впродовж наступних днів відновити водопостачання так і не вдалося. Зношена система не витримала самого процесу відключення-підключення і «пішла» рватися далі.

Мешканцям Черкаського та Гвардійського довели до відома графік підвозу технічної води.

Як ми неодноразово писали, проблема в військових містечках з водою існує вже більше трьох років. Причиною є зношеність водопровідної системи підприємства «Новомосковський Райводоканал», яка давно потребує капітального ремонту та великі борги цього підприємства перед енергопостачальниками. Станом на жовтень минулого року борг сягав 20 мільйонів гривень.

Пік проблеми прийшовся на минуле літо. З пікетами тоді мешканці перебували і під будівлею Дніпро ОДА і біля приміщення Новомосковської райдержадміністрації. Чиновники різних рівнів намагалися, але не вирішили проблеми кардинально.

Наше видання повідомляло також, що 29 січня в Департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА оголосили тендер на визначення виконавця робіт по будівництву нового водогону від села Орлівщина до Черкаського, який, орієнтовно, обійдеться майже в 60 мільйонів гривень. Зазначили також кінцевий термін виконання цих робіт – 1 грудня 2021 року. При цьому незрозуміло: яким чином буде забезпечуватися водою саме Гвардійське. Та як, взагалі, жити мешканцям громади до того часу.

«Постачання води в Гвардійське з Перещепино вночі було призупинено взагалі. Зараз потроху дуже повільно вода почала поступати в резервуар Гвардійського. При достатньому надходженні, ввечері воду подадуть населенню. Додаткова інформація про час подачі води буде оголошена пізніше. ..Оскільки в Україні немає прецедентного права, всі, хто має договір на водопостачання (а це мешканці Гвардійського), можуть звернутися до суду за захистом свої порушених прав. В суд має право йти кожен персонально, так як договір укладав кожен особисто…! Як багато у нас людей, ладних не у ФБ, а на ділі відстоювати свої права?... Наразі рахунки Черкаської с/р ЗАБЛОКОВАНІ, під загрозою блокування і рахунки БУ № 2, відповідно під загрозою в тому числі і опалення в Черкаському. Про опалення в Гвардійському я просто мовчу. До речі, хтось чув від керівництва КЕВ (Квартирно-експлуатаційний відділ), що КЕВ вже щось зробило для вирішення проблеми? Може хоч яму, нарешті, біля котельної закопали, труби залатали і гаряча вода перестала витікати в ліс замість квартир споживачів?! Наші кошти наразі йдуть в районний бюджет і в нас НЕМА 4 млн. грн., щоб вирішити питання розблокування рахунків. Є тільки одне: В МЕЖАХ ПОВНОВАЖЕНЬ на колінах просити районну владу віддати 4 мільйони гривень нам, щоб обидва містечки хоч якось жевріли», - написала у фейсбук депутат Черкаської ОТГ Лілія Корчун.

Ольга Кібарова

Читайте також: До кінця року реконструюють найпроблемніші ділянки водогону Гвардійське-Черкаське

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...