Через відсутність кворуму позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася

Через відсутність кворуму позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася, Ольга

Призначена на 11 лютого позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася через відсутність кворуму. З 36-ти депутатів на засідання прийшли лише 9.

Як ми повідомляли, на сесії планувалося повторно розглянути новий (відокремлений) проект рішення «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» ТОВ «Віланта-18».

Нагадаємо, своїм Розпорядженням від 3-го лютого мер Новомосковська Віктор Літвіщенко зупинив рішення Новомосковської міської ради від 30 січня 2020 року № 1165 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» та виніс його на повторний розгляд позачергової сесії міської ради.

Через відсутність кворуму позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася, фото-1

«Я сьогодні не можу відкрити сесійне засідання. Це буде суперечити законодавству… Я сподівався, що ми сьогодні відокремимо питання по «Віланті-18» та порадимося і дійдемо якогось рішення по цьому підприємству…. А ще проголосуємо по тим питанням, які йшли пакетом… Ми можемо сьогодні обговорити ще раз те, що вас хвилює, - бачу прийшли мешканці будинків № 46 та № 48. Але рішення – не буде. …Депутати не прийшли…. може у відрядженні, може похворіли…. Не було кворуму і на засіданнях усіх 5-ти депутатських комісій… Рішення попередньої сесії щодо відведення землі я ветував… запевняю, що ніякі дії в цьому напрямку вестися не будуть… Обіцяю впродовж місяця, все ж, зібрати депутатів і прийняти разом якісь рішення, найти вихід, який не буде йти в розріз з думкою і баченням містян…», - звернувся до присутніх на засіданні міський Голова Новомосковська.

Читайте до теми: У Новомосковську депутати міської ради зберуться на позачергове сесійне засідання: черга денна

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии