• Главная
  • У Перещепинській міській ОТГ надали роз’яснення щодо подальшої роботи міської лікарні
14:49, 10 февраля 2020 г.

У Перещепинській міській ОТГ надали роз’яснення щодо подальшої роботи міської лікарні

У Перещепинській міській ОТГ надали роз’яснення щодо подальшої роботи міської лікарні

У Перещепинській міській раді звернулися до мешканців ОТГ у зв’язку з розповсюдженням чуток про закриття центральної лікарні.

Інформацію оприлюднили на офіційній сторінці установи у фейсбук.

Далі надаємо повний текст звернення:

Керуючись виключно інтересами мешканців громади в отриманні доступної медичної допомоги, повідомляємо наступне:перш за все – ніякого рішення про закриття КП «Перещепинська лікарня №2 ДОР» Перещепинською міською радою ніколи не приймалося і не буде прийнято!

Згідно медичної реформи Дніпропетровська обласна рада рішенням сесії №552-20/VII від 13.12.2019 «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області», передала заклад в підпорядкування Перещепинській міській ОТГ, на території якої він розташований.

24 грудня 2019 р. Перещепинська міська рада своїм рішенням № 8-17/VII надала попередню згоду на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області юридичної особи – комунальне підприємство «Перещепинська районна лікарня №2» Дніпропетровської обласної ради», розташовану за адресою: м. Перещепине, вул. Шевченка, буд. 28, та закріплене за нею на праві оперативного управління майно до комунальної власності Перещепинської міської ради після завершення процедури реорганізації.

та затвердила мережу та чисельність працівників установи, які будуть фінансуватись за рахунок бюджету Перещепинської міської ради, в кількості 37 осіб. 

Звертаємо особливу увагу на те, що в 2019 році 100% закладів первинної медичної допомоги перейшли на контрактні відносини з Національною службою здоров’я, в тому числі й Новомосковський Центр первинної медико-санітарної допомоги, у складі якого Перещепинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (так звана поліклініка) та інші амбулаторії нашої ОТГ.Зокрема на території м. Перещепине вже працює в нових умовах 6 лікарів сімейної практики, отримують високу зарплатню, забезпечені усім необхідним для якісного надання медичних послуг.

З 01 січня 2020 року розпочалася друга хвиля медичної реформи, трансформації системи охорони здоров’я – реформа медицини вторинного рівня

Саме до медичного закладу вторинного рівня відноситься Перещепинська лікарня №2 (стаціонарне і поліклінічне відділення). Для того, щоб закладу підписати контракт з Національною службою здоров’я, отримувати відповідне державне фінансування на оплату праці лікарів та на забезпечення усім необхідним для якісного надання медичних послуг, лікарні необхідно отримати статус закладу охорони здоров’я - комунального некомерційного підприємства. 

Для цього потрібно провести процедуру автономізації медичного закладу, яка включає відповідний перелік заходів, в тому числі оформити ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики. 

Відповідно до законодавства для отримання ліцензії на здійснення медичної практики до Міністерства охорони здоров’я подаються відомості про стан матеріально-технічної бази закладу та наявність персоналу із зазначенням його відповідного освітнього і кваліфікаційного рівня.

Звертаємо увагу на те, що лікарі повинні пройти атестацію для визначення знань і практичних навиків з присвоєнням (підтвердженням) звання лікар-спеціаліст та атестацію для присвоєння кваліфікаційної категорії.Але на даний час лікарі Перещепинської лікарні №2 відмовляються пройти дану процедуру.

Наразі Перещепинська міська рада вирішує ряд організаційних питань та робить усе можливе, щоб Перещепинська лікарня змогла працювати в нових умовах та мешканці громади змогли отримувати доступні та якісні медичні послуги.

До матеріалу також ZAXID.NET

Читайте також: У Перещепинській ОТГ відбувся перший чемпіонат з більярду

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...