• Главная
  • У Черкаській ОТГ співпрацюватимуть з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості
12:28, 8 февраля 2020 г.

У Черкаській ОТГ співпрацюватимуть з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості

У Черкаській ОТГ співпрацюватимуть  з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості

У Черкаській ОТГ підписали угоду про співпрацю та домовилися окреслити шляхи взаємодії з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості.

Про це розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Юлія Зубаненко.

5-го лютого 2020 року директор центру зайнятості Сергій Кадевич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Зубаненко, начальник відділу працевлаштування громадян Наталія Тишина та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Санжаревська провели робочу зустріч з головою Черкаської селищної територіальної громади Юрієм Тараном та керівниками структурних підрозділів громади.

Метою було: поінформувати керівництво громади про послуги та можливості служби зайнятості, надати інформацію стосовно законодавства та визначити шляхи подальшої співпраці.

Під час зустрічі Юрій Таран розповів про основні завдання та пріоритетні напрямки роботи Черкаської селищної територіальної громади. Оговорили також проблемні питаннях в сфері працевлаштування в громаді.

«Співпраця з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням Новомосковського міськрайонного центру зайнятості. Головною метою такої співпраці на партнерських засадах є створення нових робочих місць, організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру, що сприятиме підвищенню мотивації до легальної зайнятості населення і джерелом соціальної та матеріальної вигоди для громади»- зазначив директор центру зайнятості Сергій Кадевич.

Спеціалісти Новомосковського міськрайонного центру зайнятості поінформували присутніх про послуги служби зайнятості для роботодавців та безробітних, ознайомили з новими онлайн-технологіями та електронними сервісами служби зайнятості, з можливістю використання електронного кабінету, що дозволить безробітним та роботодавцям співпрацювати з центром зайнятості дистанційно.

Також обговорювалося питання щодо можливості надання виїзних соціальних послуг для мешканців громади.

Читайте також: В закладах освіти Новомосковська продовжили карантин

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...