• Главная
  • Мер Новомосковська ветував одне з депутатських рішень та скликає позачергову сесію
11:19, 4 февраля 2020 г.

Мер Новомосковська ветував одне з депутатських рішень та скликає позачергову сесію

Мер Новомосковська ветував одне з депутатських рішень та скликає позачергову сесію

Міський Голова Новомосковська Віктор Літвіщенко ветував рішення про надання ТОВ «ВІЛАНТА 2018» земельної ділянки в користування на умовах оренди під торгові павільйони для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, проголосоване 30 січня на сесії міської ради.

Керівник міста скликає також з цього приводу на 11 лютого позачергову сесію.

Розпорядження мера міста, щодо вищезазначеного, від 3 лютого оприлюднили на сайті Новомосковської міської ради.

В документі, зокрема, йдеться: «Вказане рішення, незважаючи на зауваження розробника рішення начальника відділу земельних відносин, містобудування та архітектури Чорного В.М., численні звернення мешканців м. Новомосковська та громадських організацій з заявами про порушення їх прав та законних інтересів, з порушенням вимог статей 30, 34 Регламенту Новомосковської міської ради VII скликання (відсутність погоджень заступників міського голови), на інформацію про те, що ТОВ «ВІЛАНТА 2018» є учасником кримінального провадження від 30.07.2019 р. № 42019040000000507, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, прийнято Новомосковською міською радою передчасно, незважаючи на резонанс та підвищений інтерес громади міста до цього питання, та не на користь громади».

Як ми інформували раніше, мешканці багатоповерхівок міста Новомосковська, що по вулиці Гетьманській, № 46 та № 48, написали міському Голові Віктору Літвіщенку лист-звернення. Підписи на ньому поставили близько 100 чоловік.

Обурення жителів цих двох багатоповерхівок викликав той факт, що на засіданні сесії можуть узаконити діяльність встановлених впритул до їх будинків, як вони вважають, з порушенням усіх норм та не маючи законних підстав, ряду МАФів. 

Читайте також: Мешканці двох багатоповерхівок Новомосковська написали листа міському Голові

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...