• Главная
  • В одній з шкіл Новомосковська оголосили карантин через високий відсоток захворілих на ГРВІ
10:54, 30 января 2020 г.

В одній з шкіл Новомосковська оголосили карантин через високий відсоток захворілих на ГРВІ

В одній з шкіл Новомосковська оголосили карантин через високий відсоток захворілих на ГРВІ

В загальноосвітній школі № 7 міста Новомосковська з 29 січня оголосили карантин через високий відсоток захворілих на гострі респіраторні вірусні інфекції учнів.

Керівникам же інших навчальних закладів міський Голова Новомосковська Віктор Літвіщенко надав право особисто приймати рішення щодо карантину з огляду на кількість хворих дітей в закладі.

Вирішували зазначені питання 28 січня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Інформацію та фото надали в прес службі Новомосковської міської ради.

«У зв’язку із загостренням ситуації у місті щодо захворюваності на гострі респіраторні інфекції у нас виникла нагальна потреба розглянути це питання на комісії. Я наголошую, що кожен керівник має право особисто прийняти рішення – чи починати у своєму навчально-освітньому закладі карантин», – наголосив, зокрема, на обговоренні очільник міста.

За інформацією, на засіданні заслухали директорів шкіл, де відсоток захворілих значний, а також доповіли щодо ситуації в місті з ГРВІ керівники медичних закладів та начальник управління освіти Наталія Падашуля..

Відповідно до даних Новомосковського міськрайонного відділу лабораторних досліджень минулого тижня відсоток захворілих у Новомосковську зріс майже в 1,5 рази. Але показник нижчий епідемічного порогу на 36,5 %.

Ріст захворюваності відмічається переважно серед дітей вікової групи 5-17 років. Темп зростання тут склав 71,8 %. Тенденція до подальшого зростання захворюваності серед дітей зберігається, проте залишається у межах норми та не перевищує епідемічний поріг.

В одній з шкіл Новомосковська оголосили карантин через високий відсоток захворілих на ГРВІ, фото-1

Обговорили також санітарно-гігієнічні і протиепідемічні заходи щодо профілактики грипу.

В ході наради вирішили:

- забезпечити під час зростання захворюваності на грип та ГРВІ посилений протиепідемічний режим (провітрювання, вологе прибирання, дезінфекцію) в закладах та установах міста;

- рекомендувати директору закладу загальної середньої освіти №7 призупинити освітній процес з 29 січня на три доби, оскільки освітній заклад має найвищий відсоток захворюваності;

- при відсутності у закладах освіти більше ніж 20% списочного складу дітей (з причини захворювання на грип та ГРІ) вживати заходів щодо призупинення освітнього процесу в окремих класах, групах або школах за епідемічними показами; в закладах освіти забезпечити виконання заходів з профілактики грипу та ГРІ;

- забезпечити проведення щотижневого оперативного аналізу стану захворюваності населення на грип та ГРІ, щеплювальної компанії міста; привести у готовність до роботи в умовах сезонної епідемії грипу та ГРІ заклади охорони здоров’я міста та інше.

Дане питання міський Голова вирішив залишити на особистому контролі протягом І-го кварталу року.

Читайте також: Новий водогін від Орлівщини до Черкаського обійдеться майже в 60 мільйонів гривень: на ПРОЗОРО оголосили тендер

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...