• Главная
  • У Новомосковську діятиме єдиний тариф на послуги теплопостачання
16:20, 20 января 2020 г.

У Новомосковську діятиме єдиний тариф на послуги теплопостачання

У Новомосковську діятиме єдиний тариф на послуги теплопостачання

З січня місяця у Новомосковську діятиме для населення єдина норма споживання теплової енергії за квадратний метр.

За таке рішення проголосували депутати Новомосковської міської ради 13 грудня.

Документ оприлюднили на сайті установи.

Прийняли депутати рішення з метою недопущення додаткових збитків комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» та уникнення нерівномірних нарахувань за теплову енергію для мешканців міста, будинки яких оснащені комерційними вузлами обліку теплопостачання та будинків без комерційних вузлів обліку теплової енергії.

При цьому депутати керувалися законодавством країни в сфері надання послуг теплопостачання та Законами України про «Місцеве самоврядування…».

В Рішенні зокрема йдеться: "Комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго» проводити нарахування за теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання (послуги з постачання теплової енергії) для населення в усіх будинках міста, за встановленою Виконавчим комітетом Новомосковської міської ради нормою споживання теплової енергії за 1 квадратний метр з щомісячним коригуванням виконавцем послуги за фактичною кількістю годин постачання теплової енергії та фактичною середньомісячною температурою зовнішнього повітря".

«У частини мешканців міста Новомосковська – абонентів теплопостачального підприємства є лічильники, а тарифи за послугу – вищі за ті будинки, в яких лічильників немає… Буває навпаки. … Я вважаю, що мешканці усіх багатоповерхівок міста повинні в рівній мірі витрачатися на утримання тепломережі та інші витрати по теплу. … Депутати вирішили, що поки не будуть багатоповерхівки на 100 відсотків забезпечені лічильниками, поки й діятиме єдина норма… Так буде справедливо.», - прокоментував на прохання нашого кореспондента дане рішення директор комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко.

Читайте також: У Новомосковську через борги населення за тепло під загрозою номінація на газ на наступні періоди

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...