• Главная
  • Які новинки чекають на вступників до вишів: корисна інформація для абітурієнтів
14:40, 18 января 2020 г.

Які новинки чекають на вступників до вишів: корисна інформація для абітурієнтів

Які новинки чекають на вступників до вишів: корисна інформація для абітурієнтів

Поріг на бюджет – від 125 балів, розширені можливості для вступників з інвалідністю та е-кабінети для магістрів. Ці та інші новинки – в Умовах прийому на 2020-й.

Про особливості цьогорічного вступу до вишів розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

«Цьогоріч прийом заяв та документів від абітурієнтів стартує 13 липня. Але вже з 1 липня можна буде створити електронний кабінет вступника. Завершується подання заяв 22 липня – для тих, хто вступає лише за сертифікатами. До 16 липня мають встигнути подати документи ті, на кого чекають співбесіди, вступні іспити або творчі конкурси», – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

У 2020 році вступники зможуть подати на будь-які спеціальності не більше 5 заяв. Вперше вони матимуть можливість подавати сертифікати ЗНО, отримані у 2017-2020-му. Причому в будь-якій комбінації, «вигідній» для абітурієнта. Як виняток – результати випробувань з іноземної. Сертифікати з цього предмета прийматимуть лише за 2018-2020 роки.

Як і в минулому році, творчі конкурси проходитимуть виключно перед подачею документів у виші. Тепер за таким принципом відбуватимуться і вступні іспити для АТОвців та людей із захворюваннями, які є перешкодою для складання ЗНО.

«Новинки чекають і на вступників до магістратури. Для них тепер буде доступною електронна форма подачі заяв. Цьогоріч також значно розширили перелік спеціальностей, на які потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови. Тепер їх понад 80», – додали в департаменті.

Пороговий бал для вступу на бюджет на більшість спеціальностей – 125. Проте на «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» він дорівнює 140, а на «Стоматологію», «Медицину», «Педіатрію» – 150.

Читайте також: Десятикласниця однієї з шкіл Новомосковська здобула перемогу на обласній олімпіаді

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...