• Главная
  • Для Новомосковської центральної лікарні придбали обладнання майже на 3 мільйони гривень
16:38, 17 января 2020 г.

Для Новомосковської центральної лікарні придбали обладнання майже на 3 мільйони гривень

Для Новомосковської центральної лікарні придбали обладнання майже на 3 мільйони гривень

Минулого року для Новомосковської центральної міської лікарні придбали устаткування, обладнання, комплексних систем обстеження, лікування та діагностики на суму майже 3 мільйони гривень.

Про це йшлося в звіті за 100 днів роботи міського Голови Новомосковська Віктора Літвіщенка.

Зокрема в ЦМЛ з’явилися:

- Комплект ендоскопічного обладнання з відео гастроскопом та відеоколоноскопом, цистоскоп, функціональні ліжка, пульсосиметр, кисневий концентратор та інше (1 мільйон 966 тисяч гривень);

- Автоматичний гематологічний аналізатор MicroCC - 20Plus, призначений для проведення дослідження клітин крові (170 тисяч гривень);

- Ультразвукова система ClearVue 350 (640 тисяч гривень).

Це означає, що в лікарні розпочав роботу кабінет ультразвукового дослідження (УЗД) з широким спектром послуг, включаючи ехокардіографію (УЗД серця) та УЗД тазостегнового суглобу у дітей. Такі дослідження до цього часу в закладах охорони здоров’я міста Новомосковськ не проводились.

Ультразвукові дослідження здійснюються всім мешканцям міста безкоштовно за направленням сімейного лікаря. Вже обстежено 338 пацієнтів.

Також, в амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 (пров. Волгоградський, 27 А), що знаходиться на мікрорайоні «Кулебівка», виконали капітальний ремонт центрального входу амбулаторії з встановленням підйомника для забезпечення доступу малорухомих верств населення. Це забезпечило зручний доступ до отримання медичної допомоги людям з обмеженими можливостями та людям похилого віку. Витратили при цьому 424 тисячі гривень.

Читайте також: У Новомосковську через борги населення за тепло під загрозою номінація на газ на наступні періоди

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...