• Главная
  • До уваги роботодавців: Новомосковський центр зайнятості інформує
17:11, 11 января 2020 г.

До уваги роботодавців: Новомосковський центр зайнятості інформує

До уваги роботодавців: Новомосковський центр зайнятості інформує

До уваги роботодавців! Форма звітності № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» за 4 квартал 2019 року необхідно подати не пізніше 15 січня 2020 року

Суб’єкти господарювання, які

- надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні,

- здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців,

- надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном. Та:

У разі наявності у суб’єкта господарювання філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів, форма звітності № 1-ПА подається таким суб’єктом господарювання за результатами здійснення діяльності усіх його підрозділів.

Форма звітності № 1-ПА подається щоквартально міським, районним і міськрайонним центрам зайнятості не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу.

У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання звіту є перший після нього робочий день.

Форма звітності №1-ПА (квартальна) "Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні", а також Порядок подання форми звітності 1-ПА затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 р. №851 (зареєстрований в Мін'юсті 02.07.2019 р. за №717/33688)

За додатковою інформацією звертайтеся до Новомосковського міськрайонногоцентру зайнятості: м. Новомосковськ, пл. Перемоги, 8, каб. 5, тел. (05693)75074.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...