• Спортсмени «Sentoki Club» з Новомосковська вибороли три золота на міжнародному турнірі
10:50, 23 грудня 2019 р.

Три золота вибороли на міжнародному турнірі «Зірки кіокушин – 2019» спортсмени «Sentoki Club» з Новомосковська.

В своїх вікових та вагових категоріях 1 місця посіли каратисти: Даніїл Полтавець, Влад Кашицин, Елізавета Гаврилюк.

Високий спортивний рівень продемонстрували також вихованці новомосковського клубу: Ігор Багажник, Кирило Перепечкін, Давид Мазуренко. Хлопці вибороли срібло. Треті місця чемпіонату посіли: Іван Головченко та Андрій Ситник.

Спортсмени «Sentoki Club» з Новомосковська вибороли три золота на міжнародному турнірі, фото-1

Пройшов традиційний щорічний міжнародний турнір (ІКО) у спорткомплексі «УДХТУ» міста Дніпра 21 грудня. Взяли в ньому участь юнаки, дівчата та дорослі в розділі “куміте” від різних федерацій Кіокушин карате.

Вік учасників від 12 років до 40+.

Організаторами чемпіонату виступила Обласна федерація Кіокушин карате Дніпропетровської області.

Фіналісти турніру, за умовами, нагороджувалися Кубком, медалями, дипломами та грошовими призами. Фонд турніру склав 10 тисяч доларів.

«Цього року на змагання приїхали 85 каратистів з Мелітополя, Новомосковська, Запоріжжя (2 клуби), Вільногірська, Дніпра, Кривого Рогу, Енергодару, Харківської області та інших. Чекали також на заявки від спортсменів з ближнього зарубіжжя: Білорусі, Молдови, Казахстану, Польщі і інших. Та цей чемпіонат прийняв лише українських спортсменів», - розповіли нашому кореспонденту у організаторів.

Нагороду на турнірі, спеціальний приз – телевізор, отримав також тренер «Sentoki Club» Іван Звіздун.