• Главная
  • Новомосковці просять владу міста встановити світлофор на небезпечному перехресті
14:22, 18 декабря 2019 г.

Новомосковці просять владу міста встановити світлофор на небезпечному перехресті

Новомосковці просять владу міста встановити світлофор на небезпечному перехресті

Новомосковці звернулися до міської влади з петицією про встановлення світлофору на небезпечному перехресті автошляху, а саме вулиць Спаська – Сучкова (район БК імені Гончара).

Текст звернення розмістили на єдиному сайті місцевих петицій 13 грудня. За 5 днів воно має вже 45 підписів з 200 необхідних. За умовами, термін впродовж якого триває підпис місцевих петицій – 90 днів.

Автор звернення – Юрій Ромасенко.

В тексті петиції, зокрема йдеться: «Необхідність у регульованому перехресті вулиць Спаської - Сучкова постала через збільшення кількості транспортних засобів та високу там аварійність. Інтенсивність руху на цьому перехресті досить нерівномірна: дуже висока, коли люди їдуть на роботу - з роботи і після відкриття залізничного переїзду. Досить часто ускладнюється рух на цьому перехресті через довгомірні та вантажні транспортні заходи, що рухаються з/до розташованих поруч працюючих підприємств (наприклад, Новомосковський комбікормовий завод). Підвищують рівень небезпеки на цьому перехресті також водії маршрутних таксі, що зупиняються на неофіційній зупинці (магазин "Мінімаркет"). Це погіршує і оглядовість дороги. Встановлення світлофору також забезпечить безпеку пішоходів, особливо дітей. Недалеко знаходиться школа №4 і міський клуб імені Гончара, де діють різні гуртки і досить часто діти з батьками повертаються додому, коли вже темно...»

Зайти на сайт та підтримати петицію можна за посиланням

Читайте також: Будівлю дитсадочка «Чебурашка», що у Новомосковську, приєднають до тепломережі міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...