• Главная
  • У Новомосковську ЦНАПи не будуть надавати послуги боржникам за комуналку
12:12, 17 декабря 2019 г.

У Новомосковську ЦНАПи не будуть надавати послуги боржникам за комуналку

У Новомосковську ЦНАПи не будуть надавати послуги боржникам за комуналку

Новомосковський міський Голова Віктор Літвіщенко видав розпорядження за яким ЦНАПи, міськвиконком, а також інші міські державні інстанції відмовлятимуть в наданні послуг боржникам за комуналку.

Таку інформацію оприлюднили на сайті Новомосковської міської ради.

Стосується це тих, хто заборгував перед ООО «КомЕнерго - Новомосковськ», КП «Новомосковский Комсервіс», КП «Новомосковськтеплоенерго», КП «Новомосковськ водоканал», а також при боргах за користування ліфтом, освітлення під’їздів, за вивіз побутових відходів та за борги за газ і електроенергію, накопичені протягом 2019 року.

За інформацією, керівник міста також звернувся в Державну прикордонну службу України з проханням не допускати перетину кордону новомосковцями, які мають комунальні борги.

«Причиною такого жорсткого підходу є 70-мільйонна (у гривнях) заборгованість тих наших містян, які місяцями й роками не платили комунальні послуги, але ними користувалися, тобто «навчилися» жити за рахунок інших. А інші – це наші старички: дідусі та бабусі, діти, інваліди та інші чесні громадяни… Керівництво міста доводить до відома …, що на 15 грудня цього року виконком отримав попередження від ДТЕК «Дніпрообленерго», що у випадку непогашення заборгованості за електроенергію, в 10-ти денний термін будуть відключені усі ліфти багатоповерхівок і освітлення усіх під’їздів (послуги «Коменерго» та «Комсервісу»)…Після 24 грудня містяни можуть залишитися без цих послуг… такі ж загрози міськвиконком отримав від Дніпровського водоканалу, який постачає воду в Новомосковськ. Схожа ситуація й з газопостачанням для КП «Новомосковськтеплоенерго»… під загрозою тепло для наших дитсадочків, шкіл, лікарень, житлового фонду і усієї соціальної сфери. Борги копилися роками. Люди не платили за житлово-комунальні послуги, міська адміністрація не вживала дієвих заходів…накопичилася багатомільйонна заборгованість…», - зазначив, зокрема, керівник міста в зверненні до новомосковців з приводу свого розпорядження.

Читайте також: У Новомосковську вручили стипендії міського голови талановитим та обдарованим дітям

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...