• Главная
  • У Новомосковську в комунальну власність громади планують прийняти ще один об’єкт
10:55, 4 декабря 2019 г.

У Новомосковську в комунальну власність громади планують прийняти ще один об’єкт

У Новомосковську в комунальну власність громади планують прийняти ще один об’єкт

У Новомосковську планують прийняти в комунальну власність громади ще один об'єкт - міську стоматологічну поліклініку.

Проект відповідного рішення оприлюднили на сайті Новомосковської міської ради.

«Надати згоду на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська юридичну особу – комунальний заклад «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка Дніпропетровської обласної ради», яка розташована за адресою: м.Новомосковськ, вул. Велика Ковалівка буд.26, та закріплене за нею на праві оперативного управління майно згідно з чинним законодавством України», - значиться у першому пункті проекту.

Приймуть таке рішення відповідно до законодавства країни про місцеве самоврядування та Закону України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», і враховуючи рішення Дніпропетровської обласної ради « Про деякі питання управління майном,що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області».

Створять також комісію з приймання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська юридичної особи – комунальний заклад «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка Дніпропетровської обласної ради та його майна.

Розглянуть проект рішення на найближчій сесії Новомосковської міської ради.

Читайте також: У центрі Новомосковська може утворитися чергова руїна: у місті ще раз підтвердять теорію «Розбитих вікон»? (фото)

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...