• Главная
  • Мешканці військових містечок, що на Новомосковщині, нарешті отримають тепло і воду
10:50, 28 ноября 2019 г.

Мешканці військових містечок, що на Новомосковщині, нарешті отримають тепло і воду

Мешканці військових містечок, що на Новомосковщині, нарешті отримають тепло і воду

Від 28 листопада в селищі Гвардійському Новомосковського району, а трохи раніше і в Черкаському, цілий день є вода і вже запущена котельня.

Про це повідомив на сторінці містечка у фейсбук заступник селищного голови Гвардійського Юрій Таран.

«…Запущена котельня. Представники БУ (будинкоуправління) № 1 обходять будинки і намагаються запустити опалення по стоякам під’їздів. … Що відбувається? Як ви знаєте, 4 тижні тому вийшов з ладу (не підлягав ремонту) основний насос на каналі Дніпро-Донбас що належить КП "Райводоканал". Подачу було переведено на запасний, який в 2 рази слабший. Через це вода подавалася в обмежених кількостях. 28 жовтня Гвардійська котельня (обслуговується і є власністю КЕВ м. Дніпро МОУ) зробила пуск опалення, але вимушена була зупинитись через недостачу води. Намагалися запустити котельню близько 11 разів. Під час запусків виявилось, що в системі подачі тепла (труби) йде велика втрата гарячої води (пориви). Це не дозволяло розпочати повноцінне опалення житлового фонду. Всі ці обставини завадили нам отримувати тепло вчасно», - повідомив мешканцям селища керівник.

Юрій Таран також проінформував, що Квартирно-експлуатаційний відділ міста Дніпра, після «нагоняю» від Міністерстава оборони, реагуючи на ситуацію, запустив 3 скважини, що дозволило підживлювати водою котельню. Також ремонтниками КЕВ були усунуті усі пориви. А ще: був придбаний (департамент ЖКГ ДніпроОДА) новий насос для КП «Райводоканал» за 300 тисяч гривень. Днями його повинні доставити за місцем призначення.

«…За результатами проведеної аналітики роботи котельні, є шанс що опалювальний сезон все таки розпочнеться і для мешканців Гвардійського… Як бачите, в такому стані речей вимушені, як заручники чужої халатності і бездіяльності, переживати цей опалювальний сезон…», - додав заступник селищного голови Гвардійського.

Читайте також: Для стабільного опалення Гвардійського Новомосковського району на водозаборі встановлюють новий насос

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...