• Головна
  • У Новомосковську прийняли Програму залучення інвестицій у розвиток міста: вже є 88 розробок, які потребують коштів
11:45, 21 листопада 2019 р.

У Новомосковську прийняли Програму залучення інвестицій у розвиток міста: вже є 88 розробок, які потребують коштів

У Новомосковську прийняли Програму залучення інвестицій у розвиток міста: вже є 88 розробок, які потребують коштів

У Новомосковську розробили й одноголосно прийняли 21 листопада на розширеному засіданні виконкому «Програму залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату міста Новомосковська на 2020-2030 роки».

Представила Програму, її автор, начальник Відділу інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова.

«В місті Новомосковськ існує низка проблем, а на їх вирішення бракує коштів. Тому необхідно шукати шляхи залучення інвестицій, які дадуть поштовх для розвитку інфраструктури міста, зростання масштабів виробництва, покращення послуг, що в свою чергу є стимулом до збільшення економічних вигод для міста. Від прямих іноземних інвестицій Новомосковськ може отримати такі позитивні ефекти, як поліпшення умов для ведення бізнесу, покращення життєвого рівня населення, забезпечення сталого економічного зростання, додаткові робочі місці, сплачені податки до міського бюджету», - зокрема зазначила керівник у своєму виступі.

У Новомосковську прийняли Програму залучення інвестицій у розвиток міста: вже є 88 розробок, які потребують коштів , фото-1

Юлія Прибиткова також повідомила, що уже в наступному році, обсяг існуючих інвестицій в економіку Новомосковська збільшиться майже на 1 відсоток і складе 12,7 мільйонів доларів США.

Згідно Програми, її основні принципи такі:

- узгодження інтересів потенційних інвесторів та завдань стратегічного розвитку міста;

- дотримання законних прав та захист інтересів інвесторів;

- забезпечення інвесторам рівних прав та умов здійснення інвестиційної діяльності;

- супровід інвестора на етапі прийняття рішення щодо інвестування, започаткування та здійснення бізнесу.

Джерелами інвестування Програми можуть бути кошти: національних фінансово – кредитних установ та інститутів (банків, інвестиційних і страхових компаній, довірчих товариств тощо); іноземних компаній – стратегічних інвесторів; програм міжнародної економічної допомоги; інвестиційний лізинг.

Форми залучення інвестицій: прямі інвестиції; створення спільних підприємств; відкриття кредитних ліній; емісія акцій або інвестиційних сертифікатів; оренда; концесія.

У Новомосковську прийняли Програму залучення інвестицій у розвиток міста: вже є 88 розробок, які потребують коштів , фото-2

«Над інвестиційним розвитком і залученням інвестицій ми постійно працюємо. Було проведено ряд зустрічей з інвесторами з різних країн. 30 жовтня відбувся Форум по залученню інвестицій для рішення основних завдань через розвиток малого та середнього бізнесу… За результатами громадського обговорення тоді вирішили: почати співпрацю з Європейською торгово-фінансовою групою «Development» по залученню інвестицій у соціально-економічний розвиток Новомосковська. Також було підписано меморандум про співпрацю сторін. Інформація про результати проведення форума, про підписання меморандума була опублікована на сайті міської ради, в ЗМІ, на сторінці відділу інфраструктури та інвестицій в соціальній мережі фейсбук. Потім був зібраний перелік проектів, які потребують залучення інвестицій: від всіх комунальні підприємств міста, управління освіти, управління культури, медичних закладів. Також через ЗМІ ми звернулись до малого, середнього, великого бізнесу щодо співпраці по державно-приватному партнерству. А також до голів депутатських комісій, до голів політичних осередків міста Новомосковська. І отримали ідеї, які потребують фінансування. На сьогоднішній день ми маємо 88 пропозицій по покращенню міста з 2020 по 2030роки», - додала розробник Програми.

Читайте також: У Новомосковську слухали лекцію про Голодомор: український науковець розповів за що карали націю (фото)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...