• Главная
  • Депутати Новомосковської міської ради ухвалили звернення до Президента України
09:44, 15 ноября 2019 г.

Депутати Новомосковської міської ради ухвалили звернення до Президента України

Депутати Новомосковської міської ради ухвалили звернення до Президента України

Депутати Новомосковської міської ради одноголосно ухвалили звернення до Президента України Володимира Зеленського щодо проголосованого Верховною Радою і підписаного ним Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Сталося це 12 листопада під час позачергового сесійного засідання.

В тексті звернення йдеться:

«Прийняті закони 128-IX та 129-IX викликали широкий резонанс у підприємницькому середовищі міста Новомосковська.

Надходять численні скарги, стосовно введення в дію законів, які унеможливлюють фізичним особам-підприємцям продовжувати займатись підприємницькою діяльністю. Починаючи власну справу і ставши фізичними особами-підприємцями, кожен з них обрав модель (групу) оподаткування - єдиний податок чи загальну систему. Сьогодні відбулася різка зміна правил із одночасними витратами на придбання обладнання, збільшення фінансових санкцій та можливого корупційного тиску зі сторони державних контролюючих органів. Такі зміни можуть привести до зворотного ефекту і навіть зменшити надходження до місцевого бюджету, збільшити витрати на соціальне забезпечення, збільшити потік трудової міграції з України, знищити дух підприємництва та віру в стабільність відносин держави та малого бізнесу.

Враховуючи вищевикладене, ми, депутати Новомосковської міської ради звертаємось до Президента України Зеленського В.О. з проханням сприяти зменшенню фіскального навантаження та підтримати підприємців, провести додаткове вивчення та обговорення цих законів із залученням представників малого бізнесу, громадських активістів, фахівців, розробників моделі єдиного податку, яка працює в Україні вже багато років.

Від наших дій і рішень залежить майбутнє України!

З повагою депутати Новомосковської міської ради»

Депутати направлять ухвалене рішення та текст звернення до Президента України Зеленського В.О..

Читайте також: Мешканці Новомосковська винні за комуналку майже 70 мільйонів гривень: міський голова звернувся до містян

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...