• Главная
  • У Новомосковській РДА, через заплановане масове звільнення працівників, розробляли спільний з центром зайнятості план дій
14:46, 14 ноября 2019 г.

У Новомосковській РДА, через заплановане масове звільнення працівників, розробляли спільний з центром зайнятості план дій

У Новомосковській РДА, через заплановане масове звільнення працівників, розробляли спільний з центром зайнятості план дій

У Новомосковській районній державній адміністрації 12 листопада пройшла нарада щодо розробки спільного плану дій під час масового вивільнення працівників установи.

Взяли в ній участь: директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич, керівник апарату Новомосковської районної державної адміністрації Микола Падалка, представники кадрових служб структурних підрозділів Новомосковської райдержадміністрації.

Головним питанням наради було: запобігти різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

У нараді взяли участь також представники фінансового управління райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, а також начальники профільних відділів Новомосковського міськрайонного центру зайнятості.

На нараді розглядалися питання щодо вжиття заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників, а також проведення інформаційно-консультаційної роботи щодо можливостей державної служби зайнятості в частині реалізації комплексу послуг у ситуації запланованого вивільнення працівників.

За результатами наради було прийнято рішення щодо проведення ряду семінарів з вивільнюваними працівниками та надання комплексу послуг фахівцями з профорієнтації.

Також, було прийнято рішення розпочати проведення анкетування працівників з метою подальшого використання даних анкетування кар’єрними радниками та фахівцями з рекрутингу для прискорення працевлаштування вивільнюваних працівників.

Читайте також: Які роботи виконають на етапі коригування під час реставрації Новомосковського Свято-Троїцького собору

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...