• Главная
  • Підприємців Новомосковська запрошують взяти участь у програмі "Державно-приватне партнерство"
10:44, 14 ноября 2019 г.

Підприємців Новомосковська запрошують взяти участь у програмі "Державно-приватне партнерство"

Підприємців Новомосковська запрошують взяти участь у програмі "Державно-приватне партнерство"

На позачерговому сесійному засіданні 12 листопада міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко звернувся до підприємців з пропозицією прийняти участь у програмі "Державно-приватне партнерство" (ДПП).

Програма передбачає залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток міста.

Керівник міста нагадав, що 30 жовтня пройшла робоча зустріч з питань залучення інвестицій через розвиток малого та середнього бізнесу за участю представників компанії «European trade and financial Group «Development» Ltd. На робочій зустрічі були присутні начальники структурних підрозділів, начальники комунальних підприємств, депутати міської ради, представники виконавчого комітету, представники малого та середнього бізнесу, представники громади та громадських організацій, представники ЗМІ. На зустрічі, зокрема, новомосковським підприємцям запропонували державно-приватне партнерство.

Розвиток державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні передбачає: надання допомоги від Уряду України на національному та місцевому рівнях для створення сприятливого оточення для ДПП, а також шляхом підтримки фірм, що працюють у приватному секторі, зацікавлених у діяльності у сфері ДПП.

Програма державно-приватного партнерства – це співробітництво між територіальною громадою м. Новомосковська в особі Новомосковської міської ради, як державного партнера та юридичними особами, крім державних та комунальних підприємств, або фізичними особами – підприємцями як приватними партнерами, що здійснюється на основі договору в порядку, встановленому законодавством України і Програмою.

Для малого та середнього бізнесу ДПП передбачає: для потенційних приватних партнерів учасників програми ДПП можливість мікро кредитування від 100 000 до 300 000 євро за пільговою кредитною ставкою 0-4% річних в євро.

А це значить - економічний розвиток регіону через розвиток малого і середнього бізнесу шляхом реалізації місцевих інвестиційних програм, орієнтованих на залучення інвестицій на місцевому рівні.

Підприємців Новомосковська запрошують взяти участь у програмі "Державно-приватне партнерство", фото-1

Місцева інвестиційна програма підтримки малого та середнього підприємництва в Україні на 2020-2030 роки ", орієнтована на створення (збереження) робочих місць, розвиток експортного потенціалу бізнесу, розширення ринків реалізації продукції в рамках зон вільної торгівлі" Україна - ЄС "," Україна-Канада ".

Місцева інвестиційна програма підтримки і розвитку фермерських господарств на 2020-2030 роки ", орієнтована на створення (збереження) робочих місць, розвиток експортного потенціалу бізнесу, виробництво кінцевої про в рамках зон вільної торгівлі" Україна - ЄС "," Україна-Канада".

Великий бізнес: комерційні структури, потенційні учасники місцевих інвестиційних програм, крім участі в статусі приватних партнерів в реалізації державних проектів ДПП, мають можливість залучення фінансування своїх корпоративних комерційних проектів на умовах 3-4% річних в Євро, термін 3-30 років, з можливістю дострокового погашення, від Міжнародних фінансових організацій, комерційних банків, приватних інвесторів.

Запрошуємо підприємців прийняти участь у розвитку малого та середнього бізнесу.Ваші пропозиції по проектам надавайте начальнику відділу інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради – Прибитковой Юлії.Телефон для довідок: 7-13-91

Читайте також: Мешканці Новомосковська винні за комуналку майже 70 мільйонів гривень: міський голова звернувся до містян

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...