• Головна
  • Сусідня Полтавщина отримала три дивні сигнали від новопризначеного очільника області
21:32, 12 листопада 2019 р.

Сусідня Полтавщина отримала три дивні сигнали від новопризначеного очільника області

Сусідня Полтавщина отримала три дивні сигнали від новопризначеного очільника області

Період «безголів’я» та 8-місячного очікування на Полтавщині закінчився, і область отримала нового голову облдержадміністрації.

Представлення пана Синєгубова відбувалося 12 листопада в приміщенні Полтавської обласної ради. 

Зал облради був забитий вщент. Люди чекали…

Однак, судячи з відгуків, перші враження від нового керівника виявилися дещо суперечливими.

Перш за все, ані новопризначений голова Полтавської ОДА, ні перший заступник керівника Офісу президента, який приїхав разом з ним, вийшовши до людей НЕ ПРИВІТАЛИСЯ! Ба, більше - ні той, ні інший навіть не представилися.

Дрібничка, але показова!

Мова аж ніяк не про ввічливість. Скоріше, це - історія про відсутність управлінської культури: ці люди не розуміють простих речей, не вміють себе вести у подібних ситуаціях. І це дещо насторожує.

Сигнал другий: відсутність програми дій.

Від новопризначеного керівника люди очікують хоча б основні посили, хоч якусь ЗАГАЛЬНУ КОНЦЕПЦІЮ ДІЙ.

Годі й казати, що новий очільник області нічого подібного не представив. Натомість заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов запропонував дати йому місяць на підготовку відповідної програми.

Ну, місяць – так місяць. Чекали й довше. Але дивно, чому на високу керівну посаду призначають людину, яка, схоже, до цього не готова? Які мотиви цього призначення? Ще один «хароший парєнь?»

Посил третій: ВІДКРИТТЯ ДВОХ НОВИХ ОФІСІВ.

Про що йде мова, достеменно не відомо. Зі слів «гостей», передбачається, що у Полтаві запрацюють «офіс, який займатиметься інвестиціями» та «офіс, що забезпечуватиме реалізацію програм президента в регіоні».

Взагалі-то 90% інвестицій в Україну – це українські гроші, раніше виведені в офшори. І, як правило, результату від усіх цих «інвестиційних» офісів та агенцій – нуль. Але розуміємо - дань моді. Нехай бавляться.

Більше питань виникає щодо другого пункту. Взагалі-то «офіс», який опікується реалізацією різноманітних програм на обласному рівні – це і є облдержадміністрація. То навіщо і який ще офіс потрібен? 

Принаймні, необхідно було б пояснити, про що йде мова. Бо поки що все це скидається на невдалий жарт, а новопризначений і такий довгоочікуваний керівник області виглядає дещо … «ВОСЬМИМІСЯЧНИМ».

Олександр Гуров

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...