• Главная
  • У Новомосковську Дню української мови та писемності присвятили вернісаж словесності
12:42, 10 ноября 2019 г.

У Новомосковську Дню української мови та писемності присвятили вернісаж словесності

У Новомосковську Дню української мови та писемності присвятили вернісаж словесності

6 листопада в читальному залі Новомосковського коледжу Національної металургійної академії України для трьох груп першокурсників пройшов вернісаж витонченої словесності.

Присвятили його Дню української мови та писемності.

Захід підготували й провели: провідний бібліотекар Центральної міської бібліотеки Наталія Дегтяр та бібліотекар коледжу Тетяна Варченко.

У Новомосковську Дню української мови та писемності присвятили вернісаж словесності, фото-1

Вони розповіли, що мова – то найцінніший скарб, який є в людини, бо без мови руйнується фундамент особистості. А сила слова – безмежна, адже воно здатне створювати чудо й хвилювати найтонші струни людського серця. Мова народу століттями була тією повноводною рікою, яка тримала разом націю.

Протягом заходу звучали поетичні рядки знаних українських поетів: Василя Симоненка, Любові Забашти, Валентина Бичка, гуморески Павла Глазового. А також поезії місцевих талановитих авторів - Тетяни Варченко та Наталії Калити.

Навіть у надзвичайно важкі історичні часи народ український вмів вдало і влучно жартувати. Тож, мовні загадки-шаради та загадки-жарти, були запропоновані студентській молоді. Хлопці й дівчата залюбки брали участь в конкурсах й показали хороші результати.

Наприкінці ведучі в формі «Абетки побажань» зичили студентам активності творчої, єдності родинної, людяності щирої, юності сердечної та ясності майбутнього.

У Новомосковську Дню української мови та писемності присвятили вернісаж словесності, фото-2

Українська мова – мелодійна і неповторна, вишита калиною, барвінком і вишневим цвітом. Вона веде свій родовід з найдавніших діалектів праслов’янських племен й до сучасності, збагачуючись новою лексикою, вносячи свіжу течію у правопис.

З 1997 року кожного 9 листопада, на знак вшанування Преподобного Нестора Літописця, в нашій державі відзначається День української писемності та мови.

Читайте також: У Новомосковську пройшла науково-практична екологічна конференція

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...