• Главная
  • Військові містечка на Новомосковщині, які два місяці майже без води, як наслідок, залишилися й без опалення
10:37, 5 ноября 2019 г.

Військові містечка на Новомосковщині, які два місяці майже без води, як наслідок, залишилися й без опалення

Військові містечка на Новомосковщині, які два місяці майже без води, як наслідок, залишилися й без опалення

Два військових містечка: Черкаське та Гвардійське, що на Новомосковщині, залишаються наразі без опалення.

В названих населених пунктах вже 2 місяці майже відсутня вода. Її, або вкрай нерегулярно подають по годинам або возять цистернами. І, з настанням опалювального сезону, у мешканців є очікувана і логічна неприємність – відсутність теплопостачання.

Проблема з водою, про яку ми писали неодноразово, виникла більше двох років тому. Причина – надзвичайна зношеність та аварійність системи водопостачання КП «Новомосковський Райводоканал» та багатомільйонна заборгованість цього підприємства перед постачальником електроенергії.

Як коментують ситуацію та інформують про неї громадські активісти та керівники селищ:

«28 жовтня Гвардійська котельня була готова до роботи і запустилась для початку опалювального сезону. Однак, у звязку з перебоєм подачі води КП Райводоканалом (пониження рівня води у каналі Дніпро-Донбас), вимушена була зупинити свою роботу (велика залежність від підживлення водою). Станом на 17.00 того дня вода докачана до ділянки Вільне – Сахзавод, де виявлений суттєвий порив, який не вдалося залатати. ..Робота буде продовжена всіма засобами. Надіємось що ця проблема буде усунута і водопостачання буде відновлено і опалення також. Більш втішних новин написати не можу. Цей ризик зриву опалювального сезону Гвардійською селищною радою було донесено до керівництва держави, МОУ і області ще влітку. Однак, самі бачите результати», - заступник голови Гвардійської селищної ради Юрій Таран.

«Два военных пгт Гвардейский и Черкасский опять без воды. Два месяца. А теперь, как следствие, и без отопления. Это происходит потому, что бумажная волокита и откровенный саботаж ответственных лиц, которые никак не хотят решить вопрос финансирования и устройства наших собственных скважин, и мы вынуждены зависеть от Новомосковского райводоканала, водогон которого не ремонтировался десятками лет и теперь очередные порывы», - громадський активіст Оксана Пін.

Ольга Кібарова

Читайте також: За борг трохи більше тисячі гривень ветерану праці з Новомосковського району відрізали газ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...