• Главная
  • Спортивні зали шкіл Новомосковська здаватимуть в погодинну оренду
11:14, 4 ноября 2019 г.

Спортивні зали шкіл Новомосковська здаватимуть в погодинну оренду

Спортивні зали шкіл Новомосковська здаватимуть в погодинну оренду

Спортивні зали ще двох загальноосвітніх шкіл Новомосковська: ЗОШ №7 та ЗОШ № 14 з 1 листопада здаватимуть в погодинну оренду.

Проекти відповідних рішень оприлюднили на сайті Новомосковської міської ради.

За проектом, планують надати дозвіл управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на передачу в погодинну оренду спортивного залу закладу загальної середньої освіти № 7 (загальна площа 96 метрів квадратних, за адресою: вулиця Олександра Мітягіна, 21) Ігорю Ротарю для проведення занять з тхеквондо для учнів закладу освіти.

Також планують надати дозвіл управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на передачу в погодинну оренду спортивного залу середньої загальноосвітньої школи № 14 (загальна площа 125,7 метрів квадратних, за адресою: вулиця Юрченка, 24), Юлії Никитенко для проведення занять з естетичного виховання для учнів закладу освіти.

Укладуть договори про надання спортивних майданчиків в погодинну оренду в у відповідь на звернення названих керівників гуртків.

Орендну плату спрямують на спеціальний рахунок управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради. 50% від отриманої орендної плати перераховуватимуть до бюджету міста.

Як ми інформували раніше, рішеннями сесії міської ради від 27 вересня вже надано дозволи на оренду спортивних залів в загальноосвітніх школах Новомосковська № 2, 15 та Гімназії № 3.

Читайте також: У Новомосковську здаватимуть в погодинну оренду шкільні спортивні зали

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...