• Главная
  • Через великі борги за опалення Новомосковську може загрожувати «холодна зима»
10:46, 31 октября 2019 г.

Через великі борги за опалення Новомосковську може загрожувати «холодна зима»

Через великі борги за опалення Новомосковську  може загрожувати «холодна зима»

Через великі борги за опалення абонентів комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», місту може загрожувати «холодна зима».

Міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко звертається з цієї причини до жителів міста, які мають борги, та просить сплатити їх.

Загальний борг за теплопостачання в, майже, 31 мільйон гривень залишився ще з минулого опалювального періоду.

Керівник міста наголошує також на важливості своєчасних проплат новомосковцями за усі комунальні послуги.

Як ми нещодавно інформували, директор комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко так роз’яснив деякі пункти укладеного з «Нафтогазом» договору:

«Договір з «Нафтогазом» цього разу передбачає перезаключення кожного місяця Додаткової угоди. Угоду газопостачальник підпише лише в разі, мінімум, 90-відсоткової проплати за поставлений газ… Отакі зараз умови. Це означає, що підписаний з газопостачальником Договір кожного місяця загрожує перетворитися в не підписаний. Новомосковці повинні зрозуміти, що своєчасні проплати (і лише так) можуть гарантувати тепло взимку».

Керівник теплопостачальників тоді також розповів, що тариф, наразі, не визначений через те, що кожного місяця ціну газу будуть оголошувати вже після надання послуги (під час підписання Додаткової угоди), але, однозначно: плата за теплопостачання зросте. Цей ріст складе, орієнтовно, 20 відсотків.

Читайте також: Новомосковськ готовий до початку опалювального сезону та є проблема: що непокоїть керівника тепломережі міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...