• Главная
  • В ЦВК призначили вибори в Черкаській ОТГ
10:34, 21 октября 2019 г.

В ЦВК призначили вибори в Черкаській ОТГ

В ЦВК призначили вибори в Черкаській ОТГ

18 жовтня на черговому засіданні Центральної виборчої комісії призначили вибори в Черкаській ОТГ.

Відбудуться вони 29 грудня.

Таку інформацію опублікували на офіційній сторінці ЦВК у фейсбук.

Провів назване засідання Голова Комісії Олег Діденко.

В оприлюдненій інформації зокрема йдеться:

«Розглянувши звернення 4 обласних державних адміністрацій щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів та призначила на неділю, 29 грудня 2019 року, перші вибори у 6 об’єднаних територіальних громадах (2 міських, 1 селищній, 3 сільських ОТГ). Зокрема, у Дніпропетровській області такі вибори відбудуться у 3 об’єднаних територіальних громадах (Червоненській сільській ОТГ, Черкаській селищній ОТГ, Підгородненській міській ОТГ…».

При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищної, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищного, міських голів з 9 листопада 2019 року.

Нагадаємо, вибори в Черкаській ОТГ призначаються вже втретє. Двох минулих разів виборчий процес було зірвано через бездіяльність районної виборчої комісії.

«Вкотре переконався, що основною рушійною силою змін - є бажання і воля людей, на яких покладені не тільки обов'язки, а й сподівання. Вибори в Черкаській ОТГ нарешті відбудуться. Всі перепони, які неодноразово штучно створювалися, усунуті завдяки спільній зацікавленості і роботі на результат… Зрештою, все можливо вирішити, коли є взаємодія, підтримка і розуміння», - зазначив з цього приводу громадський активіст Черкаської ОТГ, заступник селищного голови Гвардійського Юрій Таран.

Читайте також: Мешканці Новомосковщини самі можуть обирати банк для отримання монетизованої субсидії

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...