• Головна
  • Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області
11:20, 20 жовтня 2019 р.

Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області

Юні каратисти з Новомосковщини, вихованці спортивного клубу «IRINA» Ярослав Головань, Вікторія Манченко та Кароліна Малікова стали абсолютними чемпіонами Кубку області з карате FSKA.

Ярослав Головань отримав у своїй категорії 2 золотих медалі. Золото та дві бронзи взяла Вікторія Манченко, була першою в боротьбі і Кароліна Малікова (1 золото, 1 срібло).

Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області, фото-1
Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області, фото-2

Пройшли змагання 19 жовтня в місті Кривий Ріг.

Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області, фото-3
Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області, фото-4

Представили СК «IRINA» 10 вихованців тренера Андрія Сорокіна з міста Новомосковська та селища міського типу Гвардійське Новомосковського району.

Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області, фото-5
Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області, фото-6

«Це був блискучий виступ. Загалом діти в різних категоріях вибороли 12 нагород. А троє – стали чемпіонами. На Кубку Дніпропетровської області мали успіх також Тимофій Старков та Марат Флоря. Хлопці гідно боролися і взяли срібло. Порадували й брати Соколови – Кирило та Микита. У них бронза змагань. Виборов бронзу також Віктор Столяренко. Радіємо перемозі та відпочивати особливо немає коли. Зараз усі разом вже готуємося приймати відкритий Кубок Дніпропетровської області з карате WKC. Пройде він в приміщенні Новомосковської ДЮСШ 26-27 жовтня. Організовують змагання: Управління молоді і спорту ДніпроОДА; Дніпропетровський обласний осередок ГО «Українська конфедерація карате ВКС»; Новомосковський міський осередок ГО "Українська конфедерація карате ВКС». Запрошуємо усіх бажаючих повболівати», - розповів Андрій Сорокін.

Каратисти СК "ІRINA" з Новомосковщини стали чемпіонами області, фото-7

За активну участь в змаганнях за версією FSKA (Асоціація Фунакоши Шотокан карате-до)та високий рівень підготовки спортсменів нагородили також спеціальною Подякою і самого тренера.