Сьогодні Європейський День боротьби з торгівлею людьми

 Сьогодні Європейський День боротьби з торгівлею людьми, Ольга

18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми.

Був започаткований 18 жовтня 2007 року.

Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи "Про боротьбу з торгівлею людьми". Пару років опісля Європейський Парламент одностайно прийняв звіт "Стратегії запобігання торгівлі жінками і дітьми, які є вразливими до сексуальної експлуатації". Прийняття цього звіту Членами Європейського Парламенту спонукає країни - члени ЄС вживати більше заходів для боротьби з торгівлею людьми і покращувати захист прав потерпілих осіб.

Країни, що ратифікували Конвенцію Ради Європи "Про боротьбу з торгівлею людьми" вдосконалюють систему надання допомоги потерпілим за коштами державних структур, процедури розгляду судових справ, координують діяльність силових відомств у сфері протидії торгівлі людьми з боку відповідних державних установ.

З сайту ПРЯМИЙ

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии