• Головна
  • Мешканці Новомосковщини стануть учасниками статистичних обстежень
19:08, 17 жовтня 2019 р.

Мешканці Новомосковщини стануть учасниками статистичних обстежень

Мешканці Новомосковщини стануть учасниками статистичних обстежень

Мешканці Новомосковщини, як і громадяни усієї країни, стануть учасниками статистичного обстеження умов життя домогосподарств.

Про це нашому кореспонденту розповіли в відділі статистики Новомосковського району.

Відберуть домогосподарства для обстеження у листопаді-грудні цього року. Результати ж фіксуватимуть протягом усього наступного року.

За інформацією, об’єктом зазначеного обстеження буде домогосподарство. Тобто сукупність осіб, які спільно проживають в одному житловому приміщенні або його частині, забезпечують себе всім необхідним для життя, ведуть спільне господарство, повністю або частково об’єднують та витрачають кошти.

За співпрацю з органами статистики, членам домогосподарств, які зголосилися взяти участь в обстеженнях, відповідно до постанови Уряду, виплатять грошову винагороду.

Заплатять якусь суму саме за ведення записів доходів і витрат та надання інших відомостей про умови їхнього життя.

Опитування відібраних для обстеження домогосподарств здійснять фахівці з інтерв’ювання, які є штатними працівниками Головного управління статистики. При відвідуванні домогосподарства фахівець з інтерв’ювання зобов’язаний пред’явити своє посвідчення працівника Головного управління статистики у Дніпропетровській області.

Додаткову інформацію стосовно обстеження можна отримати безпосередньо у фахівця з інтерв’ювання або за телефонами: (056) 778 68 11, 778 68 72.

Читайте також: У бюджет Новомосковська вже надійшли 466 мільйонів гривень: які ще цифри озвучили на виконкомі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...