• Главная
  • У Новомосковську призначили двох нових заступників міського голови: хто вони
17:14, 10 октября 2019 г.

У Новомосковську призначили двох нових заступників міського голови: хто вони

У Новомосковську призначили двох нових заступників міського голови: хто вони

У Новомосковську призначили двох заступників міського голови. Представили їх на минулій позачерговій сесії Новомосковської міської ради.

Ними стали: Сергій Алєксєйченко - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (нова додаткова посада) та Тарас Здреник – заступник міського голови.

На прохання присутніх в залі, під час сесійного засідання новопризначені заступники про себе не розповіли.

Інформацію про них та про нових членів виконкому, затверджених тією ж сесією, вдалося знайти у одному з видань міста - Новомосковській правді.

Як повідомили в виданні, Тарас Миронович Здреник народився 20 листопада 1976 року, житель міста Дніпра, підприємець, освіта вища, був помічником депутата обласної ради Владислава Бородіна. Є також керівником ГО «Автомайдан-Дніпро» та «Гідність і воля».

У Новомосковську призначили двох нових заступників міського голови: хто вони, фото-1

Алєксєйченко Сергій Володимирович, народився 1 вересня 1978 року, житель міста Кривий Ріг, освіта вища, до призначення тимчасово не працював, до цього - уповноважений з антикорупційної діяльності на КП «Київський інститут земельних відносин», був довіреною особою кандидата в народні депутати Владислава Бородіна.

У Новомосковську призначили двох нових заступників міського голови: хто вони, фото-2

На сесії також проголосували за новий склад виконкому. Його членами стали: міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко, секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Тарас Здреник, директор КП «Придніпровя» власник ТОВ «Спартак-М», ТОВ «Рей-А», ТОВ «МБ Плюс», житель селища міського типу Слобожанське Армен Мартіросов, голова ветеранської організації міста Михайло Горбов, директор Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права Любов Піхотіна, директор КП «Новомосковськтеплоенерго» Валерій Федорченко, підприємці Новомосковська Олег Ткалич та Марк Шухман, Анна Чуднівець (колишня керуюча справами).

Читайте також: Село Спаське, що на Новомосковщині, може увійти в ОТГ з центром у Губинисі

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...