• Головна
  • У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів
17:05, 23 вересня 2019 р.

У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів

У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів

До кінця голосування за проекти «Бюджету участі» у Новомосковську залишилося 4 дні.

Новомосковців закликають голосувати активніше. Шанси є майже у 20 проектів!

У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів, фото-1
У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів, фото-2

Наводимо таблиці з рейтингом проектів станом на 16 годину 20 хвилин 23 вересня. Тобто, перша таблиця - 10 проектів, у яких велика вірогідність бути профінансованими та втіленими в життя.

У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів, фото-3

У наступної 10-ки також ще є усі шанси здійснитися. Так як ті дні, що залишилися – вирішальні. І, зазвичай, голосують в останні дні активніше.

У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів, фото-4

«На всіх етапах ми робимо процес конкурсу максимально прозорим. Спочатку, всі хто хотів, мав можливість подати свої проекти, зараз всі хто бажає - голосують. Відкритість та публічність - кроки, які створюють довіру та ведуть до конструктивного діалогу із громадою. Саме таким є голосування в Новомосковську за проекти, які запропонували новомосковці. Голосують за проекти мешканці м. Новомосковська, яким виповнилося 16 років. Також право проголосувати мають особи, які мають документ, підтверджуючий проживання у м. Новомосковську (довідка про взяття на облік для внутрішньо переміщених осіб, довідка з міста роботи, навчання тощо). Хочу нагадати, що система «Громадський проект» (далі, до-речі, посилання, де можна проголосувати) створена для автоматизації всіх етапів проекту «Бюджету участі» в місті: подання проектів; розгляд проектів; голосування за проекти; відбір переможців; звітність про реалізацію проектів. Саме за участю громади необхідно впроваджувати позитивні зміни в місті та в комплексному соціально-економічному розвитку. Новомосковці, ми чекаємо на Ваші голоси, які відобразять, що є актуальним і важливим для Вас. Ефективна робота в покращенні міста - це чітке планування, скоординована робота влади та громадськості! Перетворимо Новомосковськ на місто мрії!», - проінформувала нашого кореспондента та закликала містян голосувати начальник відділу інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова.

У Новомосковську до кінця голосування за проекти "бюджету участі" залишилося 4 дні: рейтинги проектів, фото-5

За інформацією начальника відділу, в 2020 році реалізовуватимуться ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів. У разі набрання однакової кількості голосів кількома проектами, переможцем визнається той проєкт, який першим був поданий на конкурс.

Фінансування бюджету участі м. Новомосковська, буде здійснено за рахунок коштів міського бюджету на суму 1млн. грн.. в 2020 році, 1млн. грн.. в 2021 році, та на 1млн. грн.. в 2022 році. Мінімум, цього року буде реалізовано 10 проектів, але, якщо в 1млн, за рейтингом голосування, попаде більше проектів, то в рамках зазначеної суму буде реалізовано більше.

Читайте також: У Новомосковську в краєзнавчому конкурсі взяли участь відомі науковці області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...