• Головна
  • Правомірності, прийнятого депутатами села Миколаївки, що на Новомосковщині, рішення, дадуть оцінку відповідні структури
12:45, 23 вересня 2019 р.

Правомірності, прийнятого депутатами села Миколаївки, що на Новомосковщині, рішення, дадуть оцінку відповідні структури

Правомірності, прийнятого депутатами села Миколаївки, що на Новомосковщині, рішення, дадуть оцінку відповідні структури

Правову оцінку прийнятому, без попереднього узгодження з жителями, депутатами Миколаївської сільської ради рішенню, щодо приєднання сільської громади до територіального об’єднання з центром у селі Вільному, повинні дати спеціальні контролюючі органи.

Особисте звернення та колективне звернення мешканців села Миколаївка 19 вересня у відповідні структури направив депутат Верховної Ради України Владислав Бородін.

Правомірності, прийнятого депутатами села Миколаївки, що на Новомосковщині, рішення, дадуть оцінку відповідні структури, фото-1

Документ оприлюднили в групі села Миколаївка у фейсбук.

У зверненні зокрема йдеться, що депутати селища, не враховуючи думки жителів села, проголосували за включення Миколаївки Новомосковського району в ОТГ, центром якої має стати селище Вільне.

Цим рішенням, по-перше, виразники волі селян вступили в протиріччя зі своїм же попереднім рішенням, в якому вони голосували за селище Губиниху в якості центру ОТГ, що створюється.

По-друге, народний депутат вбачає в поспішності переголосування по рішенню щодо центру громади, яка наразі формується, момент тиску на депутатів з боку зацікавлених осіб.

Звернувся Владислав Бородін у відповідні органи на прохання, створеної в Миколаївці з представників обурених рішенням своїх депутатів селян, ініціативної групи.

Правомірності, прийнятого депутатами села Миколаївки, що на Новомосковщині, рішення, дадуть оцінку відповідні структури, фото-2

У листі депутата Верховної Ради у контролюючі структури зокрема йдеться: «Прошу розглянути колективне звернення жителів села Миколаївка; в межах компетенції провести перевірку викладених у зверненні фактів та дати правову оцінку діям голови Миколаївської сільської ради; вжити вичерпних заходів реагування щодо утворення територіального об’єднання на засадах вільного волевиявлення та виходячи з інтересів громади».

Про висновки та рішення контролюючий орган повинен повідомити ініціативну групу селян Миколаївки та народного депутата у встановлені законодавством терміни.

Читайте також: У Новомосковську відкрили оновлені відділення міської лікарні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...