• Головна
  • У Новомосковській міській раді дали роз’яснення щодо паперового голосування за проекти «бюджету участі»
11:10, 17 вересня 2019 р.

У Новомосковській міській раді дали роз’яснення щодо паперового голосування за проекти «бюджету участі»

У Новомосковській міській раді дали роз’яснення щодо паперового голосування за проекти  «бюджету участі»

Начальник відділу інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова, на прохання нашого кореспондента, дала пояснення для містян щодо паперового голосування за проекти «бюджету участі»:

«Багатьох новомосковців останніми днями цікавить питання, коли з`являться на сайті результати голосування з паперових носіїв. Тому почнемо з початку.Результати offline голосування (паперового голосування) – це підсумки голосування мешканців шляхом заповнення бланків у міській раді в кабінеті № 1, внесені в електронну систему. Після отримання працівниками міської ради заповненого бланку для голосування, як правило, на наступний день, чи через день вони потрапляють до місцевого адміністратора електронної платформи, тобто до працівників відділу з питань інфраструктури та інвестицій. Після цього бланки опрацьовуються, вносяться до спеціальної форми та експортуються до порталу  Тому такі результати голосування з`являються з деяким відставанням (близько 2-3 робочих днів).

Начальник відділу також пояснила, що, якщо деякі мешканці голосували на сайті, а потім ще проголосували в паперовому вигляді: «Цього не треба робити. Можливо комусь здалось, що не вдалося проголосувати і Ви завітали до кабінету № 1 міської ради. Але в цьому випадку буде зараховано один голос. Система при введенні ваших даних повідомляє, що ви вже віддали голос і ваш другий голос не зараховує».

Також керівник наголосила: «Вчора весь день новомосковців цікавило питання, чи можна взяти бланки для голосування і дома їх заповнити, а потім принести в кабінет № 1 міської ради. НІ!!!! Всі бланки для голосування пронумеровані, погашені штампом. При отриманні бланків для голосування Вас вносять в реєстр. Це необхідно, щоб все було чесно!!!! Розвиваючи Громадський Бюджет у м. Новомосковськ вже четвертий місяць отримуємо купу зауважень, стосовно перспектив участі в цьому процесі мешканців:- на етапі подачі проєктів - що твоя ідея нікому не потрібна, бо влада має свої плани на цю суму коштів;- на етапі аналізу - що твій проєкт зарубають, бо ти не з тієї команди;- на етапі голосування - що все сфальсифіковано та виграють "свої" проекти;НІ! Ми допомагали всім хто хотів подати свою ідею, для покращення міста. Ми підтримували всіх учасників на етапі аналізу проєктів. Більш того, новомосковці не тільки обирають за що голосувати, але й самі стати авторами проєктів. Бюджет участі – це особливий формат співпраці між місцевою владою та жителями міста чи села. Автори проектів! Зараз Вам залишиться лиш переконати інших мешканців проголосувати за Ваш проєкт. І яким би не був проєкт, міська влада буде зобов’язана його реалізувати. Про що це все... Зараз дуже багато шляхів, реалізувати свої ідеї. Треба тільки почати! І Громадський бюджет це гарний початок Ваших добрих справ!!!Всі голоси в паперовому вигляді, які відділи новомосковці з 13 вересня по 16 вересня вже рознесені на сайті!!!».

Читайте також: У Новомосковську стартує голосування за проекти «Бюджету участі»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...