• Головна
  • У виконкомі Новомосковська відповіли на петицію щодо обов’язкового сортування сміття у місті
10:36, 6 вересня 2019 р.

У виконкомі Новомосковська відповіли на петицію щодо обов’язкового сортування сміття у місті

У виконкомі Новомосковська відповіли на петицію щодо обов’язкового сортування сміття у місті

У виконкомі Новомосковської міської ради дали відповідь містянам на петицію щодо запровадження обов’язкового сортування сміття.

Документ оприлюднили на Єдиному державному сайті місцевих петицій.

У відповіді влади містянам, зокрема, йдеться:

«Дійсно, питання відокремлення ресурсоцінних компонентів з загальної маси побутових відходів є надзвичайно важливим в умовах зростання виробництва товарів масового споживання.На сьогоднішній день, вивезення твердих побутових відходів на території міста Новомосковська відноситься до повноважень МКП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» та КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств». Умовами договорів, що укладені між вказаними підприємствами та ТОВ «Екологія України» не передбачено приймання сортувального сміття на сміттєзвалище, що розташоване на території Підгородненьскої міської ради. Окрім того, у вказаних комунальних підприємств відсутня матеріально-технічна база для перевезення сортувального сміття, адже забезпечення сортування ТПВ у різні контейнери потребує забезпечення вивозу ТПВ окремим відповідним транспортним засобом».

У відповіді також інформують, що для запровадження сортування сміття загалом по місту необхідно вивчити інфраструктуру з переробки відходів, споживачів вторинної сировини, їх вимог до якості відходів та вартості їх приймання на перероблення, а тоді уже зобов'язувати населення сортувати сміття.

«Встановлення контейнерів для роздільного збору побутових відходів в масштабах покриття усього міста потребує значних капітальних вкладень. На жаль, видатками міського бюджету на 2019 рік не передбачено коштів на закупівлю зазначених контейнерів та спецтехніки, однак при формуванні міського бюджету на наступні роки дана пропозиція буде розглянута», - пообіцяли у міськвиконкомі.

А також зазначили, що в даний момент, виконавчий комітет Новомосковської міської ради працює в напрямку пошуку споживачів вторинної сировини для запуску в майбутньому пілотних проектів на території міста з придбанням спеціальних контейнерів для роздільного сортування ТПВ, встановленням їх на вулицях міста, проведенням інформаційно-просвітницької та навчальної роботи серед населення різних вікових груп щодо правильного поводження з відходами, адже розвиток системи роздільного збору сміття є частиною загальної стратегії щодо впровадження європейських методик поводження з відходами.

Нагадаємо, це четверта петиція містян, на яку міська влада дала відповідь. Раніше у виконкомі розглянули ще 3 петиції, які набрали необхідну кількість підписів, це:

- Організація вакцинації, кліпсування та стерилізації безпритульних тварин за рахунок державного бюджету;

- Благоустрій площі біля Літака;

- Придбання човна для перегонів з академічного веслування.

Відповіді на названі петиції можна переглянути за посиланням

Читайте також: У Новомосковську петиція про сортування сміття набрала потрібні голоси: що відповість влада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...