• Головна
  • У Новомосковську остаточно визначилися з проектами за «Бюджетом участі» по яким пройде голосування
14:56, 3 вересня 2019 р.

У Новомосковську остаточно визначилися з проектами за «Бюджетом участі» по яким пройде голосування

У Новомосковську остаточно визначилися з проектами за «Бюджетом участі» по яким пройде голосування

У Новомосковську експертна комісія по проектам «Бюджету участі» 3 вересня остаточно визначилася з тими, які «йдуть» на голосування.

Зокрема на засіданні розглянули 3 проекти, по яким минулого разу було призначене доопрацювання, це:

номер 15 "Тротуар по вулиці Гетьманській"; номер 33 "Вигульний майданчик для тварин";номер 38 "Архітектурна композиція "Квітка Вічної Пам'яті".

До голосування допустили проект № 15.

«Експертна група сьогодні погодила проект номер 15 "Тротуар по вулиці Гетьманській". Комунальне Підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств провело з автором необхідне коригування цін та обсягів послуг. Розрахунок бюджету був на суму – 97027грн, зараз на суму 99423 грн. Ця сума не перевищує граничну вартість. Цей проект підтримали всі члени експертної групи. Рішення прийнято присутніми членами експертної групи одноголосно», - зазначила з приводу цього начальник відділу інвестицій та інфраструктури Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова.

«Проект № 33 «Вигульний майданчик для тварин» є дуже цікавим та актуальним для міста. Але тут потрібно врахувати дуже багато нюансів. Потрібні будуть постійні витрати на його утримання. …Можливо, згодом такий майданчик у місті з’явиться коштом міського бюджету», - зазначив голова експертної групи, заступник міського голови Новомосковська Костянтин Морозов.

У Новомосковську остаточно визначилися з проектами за «Бюджетом участі» по яким пройде голосування, фото-1

Юлія Прибиткова підсумувала: « Всього новомосковці зареєстрували 36 проектів. На жаль 4 проекти не будуть приймати участі в голосуванні. Загальна кількість затверджених проектів – 32. Ми вітаємо конкурсантів і бажаємо на цьому не зупинятись, а розповідати про свої проекти. Саме мешканці міста, шляхом голосування, вирішують, які з них будуть реалізовані в 2020 році. Нагадуємо, що голосування пройде з 13 вересня по 27 вересня! Бажаємо перемоги всім конкурсантам! Саме головне, що всі проекти спрямовані на покращення нашого міста!»

Ознайомитися з проектами можна за посиланням

Читайте також: Дітям, які тушили пожежу в Піщанському лісі, вручили грамоти за мужність та подарунки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...