У Новомосковську рятувальники провели бесіду з мешканцями одного з мікрорайонів

У Новомосковську рятувальники провели бесіду з мешканцями одного з мікрорайонів, Ольга

27 серпня інспекторський склад та рятувальники 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області провели на мікрорайоні Кущівка міста Новомосковська інформаційно-розяснювальну роботу.

Про це повідомили в установі.

Метою бесіди було: не допустити випадків підриву, каліцтва людей внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами.

На сьогоднішній день роботи із знешкодження вибухонебезпечних предметів виконують піротехнічні підрозділи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області. Необережні дії при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів можуть коштувати здоров’я і життя людей.

Найчастіше мають місце випадки знаходження вибухонебезпечних предметів під час проведення земельних робіт на будівництві, на берегах річок, приватних садибах, тощо.

Правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів:

- знайшовши вибухонебезпечні предмети, ні в якому разі не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце, а тим більше розбирати, не кладіть у багаття тощо;

- про виявлення вибухонебезпечного предмета негайно повідомте правоохоронні органи, підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій;

- до прибуття представників вищезазначених органів по можливості огородіть місце виявлення вибухонебезпечного предмета, унеможливте контакти з ними сторонніх осіб.

В ході профілактичного заходу рятувальники провели інструктаж населення та усім співрозмовникам вручили профілактичні листівки «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових предметів!» та іншу наочну агітацію.

У разі виявлення вибухонебезпечного предмету чи виникнення іншої надзвичайної ситуації (події) різного виду одразу телефонуйте до «Служби порятунку 101» або в Новомосковський міськрайонний відділ (05693) 7-72-41.

Читайте також: У Піщанській ОТГ діти потушили підпалений кимось ліс

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии